1954–1958 – Po ukončení střední školy působil jako kamenosochař v dílně O. Velínského v Praze, potom pracoval jako kameník na klášteře sv. Anežky české na Františku a na kostele v Emauzích.
1985 Žena na slunci – jugoslávský mramor, Praha – Břevnov
Čestmír Mudruňka, 1986, bronz, Na okruhu, sídliště Písnice, Praha 4, arch. Jan Hančl1986 Sedící – bronz, Praha – Písnice ,odcizeno kolem roku 2010, arch. Jan Hančl
Krajina kříže – hořický pískovec, jedna ze souboru 15 soch projektu novodobé křížové cesty nedaleko obce Stanovice nedaleko Kuksu, nazvaného "Příběh nadějí a utrpení člověka"
Účastnil se mnoha výstav doma i v zahraničí např. v Mexiku , Nizozemsku, Německu, Itálii, Maďarsku. Jeho práce jsou zastoupeny v soukromých sbírkách doma i v zahraničí a ve sbírkách předních českých galerií:
Čestmír Mudruňka se průběžně zabývá restaurováním, zejména kamenných plastik. Např. mariánské sloupy v Broumově a Litoměřicích, restaurátorské práce na litoměřickém biskupství, na komplexu farního kostela v Doksanech a j.
Flag of the Czech Republic.svg Vlajka České republiky. Podoba státní vlajky České republiky je definována zákonem České národní rady č. 3/1993 Sb., o státních symbolech České republiky, přijatým 17. prosince 1992 a který nabyl účinnosti 1. ledna 1993, kdy rozdělením České a Slovenské Federativní republiky vznikla samostatná Česká republika. Vlajka je popsána v § 4 takto:
„Státní vlajka České republiky se skládá z horního pruhu bílého a dolního pruhu červeného, mezi něž je vsunut žerďový modrý klín do poloviny délky vlajky. Poměr šířky k její délce je 2 : 3.“