SoutěžNational Hockey League (Západní divize)
Klubové barvyzelená, královská modř a bílá
Stadion
NázevOakland–Alameda County Coliseum Arena, Oakland
Kapacita13 601

California Seals byl profesionální americký klub ledního hokeje, který sídlil v kalifornském městě Oakland. V roce 1967 působil v profesionální soutěži National Hockey League. Seals hrály ve své poslední sezóně v Západní divizi. Své domácí zápasy odehrával v hale Oakland–Alameda County Coliseum Arena s kapacitou 13 601 diváků. Klubové barvy byly zelená, královská modř a bílá.

California Seals se členy NHL staly 5. června 1967. V říjnu téhož roku nastoupili ke svému prvnímu zápasu v soutěži, ovšem už v prosinci 1967 se celek přejmenoval na Oakland Seals a "kalifornští tuleni" tak zanikají. Stali se po Montrealu Wanderers celkem s druhou nejkratší existencí v NHL.

Umístění v jednotlivých sezonách

Stručný přehled

Zdroj: [1]

• 1966–1967: Western Hockey League
Jednotlivé ročníky

Zdroj: [1]

Legenda: Z - zápasy, V - výhry, VP - výhry v prodloužení, R - remízy, P - porážky, PP - porážky v prodloužení, VG - vstřelené góly, OG - obdržené góly, +/- - rozdíl skóre, B - body, KPW - Konference Prince z Walesu, CK - Campbellova konference, ZK - Západní konference, VK - Východní konference, fialové podbarvení - reorganizace, změna skupiny či soutěže