SoutěžNational Hockey League (Adamsova divize)
Klubové barvyčervená, černá a bílá
Stadion
NázevRichfield Coliseum, Richfield
Kapacita18 544

Cleveland Barons byl profesionální americký klub ledního hokeje, který sídlil v Richfieldu (nedaleko Clevelandu) ve státě Ohio. V letech 1976–1978 působil v profesionální soutěži National Hockey League. Barons hrály ve své poslední sezóně v Adamsově divizi v rámci konference Prince z Walesu. Své domácí zápasy odehrával v hale Richfield Coliseum s kapacitou 18 544 diváků. Klubové barvy byly červená, černá a bílá.

Cleveland Barons vznikli jako nástupci California Golden Seals v roce 1976. V NHL ovšem vydrželi pouze dvě sezony a ani "baroni" se do playoff nepodívali. Finanční problémy klubu vyřešilo vedení sloučením s týmem Minnesota North Stars a celek tak své působení v NHL ukončil. Paradoxem jistě je, že o vstup do NHL se Cleveland Barons snažili už od roku 1953.

Zdroj: [1]

Legenda: Z – zápasy, V – výhry, VP – výhry v prodloužení, R – remízy, P – porážky, PP – porážky v prodloužení, VG – vstřelené góly, OG – obdržené góly, +/- – rozdíl skóre, B – body, KPW – Konference Prince z Walesu, CK – Campbellova konference, ZK – Západní konference, VK – Východní konference, fialové podbarvení – reorganizace, změna skupiny či soutěže