DruhýBelgie Tim Declercq (BEL)
TřetíBelgie Tim Merlier (BEL)
← 2019
2021 →

44. ročník jednodenního cyklistického závodu Driedaagse Brugge–De Panne se konal 21. října 2020 v Belgii. Závod dlouhý 189,6 km vyhrál Belgičan Yves Lampaert z týmu Deceuninck–Quick-Step. Na druhém a třetím místě se umístili Belgičané Tim Declercq (Deceuninck–Quick-Step) a Tim Merlier (Alpecin–Fenix).[2]

Týmy

Závodu se zúčastnilo celkem 25 týmů, z toho 17 UCI WorldTeamů a 8 UCI ProTeamů. Většina týmů nastoupila na start se sedmi jezdci, pouze týmy Astana, Bahrain–McLaren, Bora–Hansgrohe, CCC Team, Israel Start-Up Nation, Movistar Team, NTT Pro Cycling, Trek–Segafredo, AG2R La Mondiale a Arkéa–Samsic nastoupili na start s šesti jezdci. Týmy UAE Team Emirates, Circus–Wanty Gobert a Groupama–FDJ přijeli s pěti jezdci. Michael Schär (CCC Team) se měl zúčastnit závodu, ale neodstartoval. Na start se postavilo celkem 159 jezdců, do cíle v De Panne dojelo pouze 50 z nich.[3]