French Open 2019 – kvalifikace mužské dvouhry
French Open 2019 | |
---|---|
Soutěže | |
mužská dvouhra (q) • mužská čtyřhra | |
ženská dvouhra (q) • ženská čtyřhra | |
smíšená čtyřhra | |
dvouhra juniorů • čtyřhra juniorů | |
dvouhra juniorek • čtyřhra juniorek | |
French Open kvalifikace mužské dvouhry | |
2018 ◄◄ 2019 ►► 2020 | |
Grand Slam 2019 kvalifikace mužské dvouhry | |
Australian Open • French Open Wimbledon • US Open |
Kvalifikace mužské dvouhry French Open 2019 probíhala před zahájením hlavní soutěže pařížského grandslamu. Hrála se mezi 20. a 24. květnem 2019 na antukových dvorcích areálu Stade Roland-Garros. Soutěž tak začala o den dříve než ženská polovina.[1]
Kvalifikačního turnaje se zúčastnilo sto dvacet osm hráčů, z nichž v rámci tříkolové soutěže postoupilo dvacet jedna do navazujícího mužského singlu včetně pěti šťastných poražených.[2]
Nasazení hráčů
- Tennys Sandgren (kvalifikován)
- Denis Istomin (1. kolo)
- Paolo Lorenzi (1. kolo)
- Henri Laaksonen (kvalifikační kolo, šťastný poražený)
- Kamil Majchrzak (1. kolo)
- Serhij Stachovskyj (kvalifikační kolo, šťastný poražený)
- Thiago Monteiro (kvalifikován)
- Yannick Maden (kvalifikován)
- Ryan Harrison (1. kolo)
- Elias Ymer (1. kolo)
- Dennis Novak (1. kolo)
- Guillermo García-López (kvalifikován)
- Stefano Travaglia (kvalifikován)
- Peter Polansky (2. kolo)
- Sebastian Ofner (2. kolo)
- Matthias Bachinger (2. kolo)
- Alejandro Davidovich Fokina (kvalifikační kolo, šťastný poražený)
- Alex Bolt (1. kolo)
- Lukáš Rosol (kvalifikační kolo, šťastný poražený)'
- Bjorn Fratangelo (2. kolo)
- Nikola Milojević (2. kolo)
- Michael Mmoh (1. kolo)
- Oscar Otte (kvalifikační kolo, šťastný poražený)
- Gianluca Mager (2. kolo, skreč)
- Marco Trungelliti (1. kolo)
- Pedro Martínez (kvalifikován)
- Facundo Bagnis (1. kolo)
- Ramkumar Ramanathan (1. kolo)
- Lukáš Lacko (1. kolo)
- Kwon Sun-u (1. kolo)
- Salvatore Caruso (kvalifikován)
- Mikael Ymer (kvalifikován)
Kvalifikanti
- Tennys Sandgren
- Salvatore Caruso
- Elliot Benchetrit
- Mikael Ymer
- Simone Bolelli
- Alexej Vatutin
- Thiago Monteiro
- Yannick Maden
- Pedro Martínez
- Kimmer Coppejans
- Blaž Rola
- Guillermo García-López
- Stefano Travaglia
- Alexandre Müller
- Yannick Hanfmann
- Rudolf Molleker
Šťastní poražení
Pavouky kvalifikací
Legenda | ||
|
|
|
První kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
1 | Tennys Sandgren | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Josuke Watanuki | 2 | 4 | |||||||||||||||||
1 | Tennys Sandgren | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Mats Moraing | 2 | 2 | |||||||||||||||||
Mats Moraing | 6 | 5 | 6 | ||||||||||||||||
Andrej Martin | 3 | 7 | 4 | ||||||||||||||||
1 | Tennys Sandgren | 77 | 7 | ||||||||||||||||
Mathias Bourgue | 61 | 5 | |||||||||||||||||
Mathias Bourgue | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Matteo Viola | 6 | 1 | 3 | ||||||||||||||||
Mathias Bourgue | 2 | 6 | 7 | ||||||||||||||||
21 | Nikola Milojević | 6 | 4 | 5 | |||||||||||||||
Jegor Gerasimov | 5 | 3 | |||||||||||||||||
21 | Nikola Milojević | 7 | 6 |
Druhý kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
2 | Denis Istomin | 65 | 1 | ||||||||||||||||
Dustin Brown | 77 | 6 | |||||||||||||||||
Dustin Brown | 6 | 7 | |||||||||||||||||
Emilio Gómez | 2 | 5 | |||||||||||||||||
Daniel Gimeno-Traver | 4 | 1 | |||||||||||||||||
Emilio Gómez | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Dustin Brown | 6 | 4 | 3 | ||||||||||||||||
31 | Salvatore Caruso | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||
Čang Ce | 77 | 6 | |||||||||||||||||
Filip Horanský | 63 | 2 | |||||||||||||||||
Čang Ce | 2 | 2 | |||||||||||||||||
31 | Salvatore Caruso | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Norbert Gombos | 7 | 4 | 4 | ||||||||||||||||
31 | Salvatore Caruso | 5 | 6 | 6 |
Třetí kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
3 | Paolo Lorenzi | 6 | 4 | 0 | |||||||||||||||
Enzo Couacaud | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Enzo Couacaud | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Arthur De Greef | 0 | 3 | |||||||||||||||||
Arthur De Greef | 5 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
PR | Illja Marčenko | 7 | 3 | 2 | |||||||||||||||
Enzo Couacaud | 6 | 64 | 2 | ||||||||||||||||
WC | Elliot Benchetrit | 4 | 77 | 6 | |||||||||||||||
Pedro Cachín | 3 | 6 | 3 | ||||||||||||||||
WC | Elliot Benchetrit | 6 | 1 | 6 | |||||||||||||||
WC | Elliot Benchetrit | 6 | 6 | ||||||||||||||||
20 | Bjorn Fratangelo | 3 | 4 | ||||||||||||||||
Jevgenij Donskoj | 6 | 4 | 63 | ||||||||||||||||
20 | Bjorn Fratangelo | 3 | 6 | 77 |
Čtvrtý kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
4 | Henri Laaksonen | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Daniel Brands | 3 | 0 | |||||||||||||||||
4 | Henri Laaksonen | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||
Facundo Argüello | 6 | 4 | 3 | ||||||||||||||||
Facundo Argüello | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Filippo Baldi | 6 | 3 | 2 | ||||||||||||||||
4 | Henri Laaksonen | 1 | 6 | 2 | |||||||||||||||
32 | Mikael Ymer | 6 | 2 | 6 | |||||||||||||||
Tacuma Itó | 2 | 63 | |||||||||||||||||
WC | Johan Tatlot | 6 | 77 | ||||||||||||||||
WC | Johan Tatlot | 6 | 62 | 1 | |||||||||||||||
32 | Mikael Ymer | 3 | 77 | 6 | |||||||||||||||
Roberto Marcora | 4 | 6 | 1 | ||||||||||||||||
32 | Mikael Ymer | 6 | 2 | 6 |
Pátý kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
5 | Kamil Majchrzak | 5 | 65 | ||||||||||||||||
Simone Bolelli | 7 | 77 | |||||||||||||||||
Simone Bolelli | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||
Dominik Koepfer | 1 | 6 | 3 | ||||||||||||||||
Dominik Koepfer | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Mitchell Krueger | 5 | 1 | |||||||||||||||||
Simone Bolelli | 6 | 77 | |||||||||||||||||
Go Soeda | 1 | 65 | |||||||||||||||||
Thiemo de Bakker | 6 | 7 | |||||||||||||||||
Jasutaka Učijama | 3 | 5 | |||||||||||||||||
Thiemo de Bakker | 1 | 6 | 3 | ||||||||||||||||
Go Soeda | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||
Go Soeda | 6 | 6 | |||||||||||||||||
27 | Facundo Bagnis | 1 | 2 |
Šestý kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
6 | Serhij Stachovskyj | 4 | |||||||||||||||||
James Duckworth | 2r | ||||||||||||||||||
6 | Serhij Stachovskyj | 77 | 6 | ||||||||||||||||
Uladzimir Ignatik | 62 | 4 | |||||||||||||||||
Uladzimir Ignatik | 6 | 4 | 4 | ||||||||||||||||
Matteo Donati | 3 | 6 | 1r | ||||||||||||||||
6 | Serhij Stachovskyj | 4 | 6 | 3 | |||||||||||||||
Alexej Vatutin | 6 | 1 | 6 | ||||||||||||||||
Alexej Vatutin | 2 | 6 | 7 | ||||||||||||||||
PR | Gerald Melzer | 6 | 1 | 5 | |||||||||||||||
Alexej Vatutin | 6 | 6 | |||||||||||||||||
WC | Hugo Gaston | 1 | 3 | ||||||||||||||||
WC | Hugo Gaston | 6 | 6 | ||||||||||||||||
25 | Marco Trungelliti | 4 | 1 |
Sedmý kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
7 | Thiago Monteiro | 77 | 6 | ||||||||||||||||
Mohamed Safwat | 63 | 0 | |||||||||||||||||
7 | Thiago Monteiro | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||
WC | Antoine Cornut Chauvinc | 3 | 6 | 3 | |||||||||||||||
WC | Antoine Cornut Chauvinc | 3 | 6 | 77 | |||||||||||||||
Zdeněk Kolář | 6 | 2 | 65 | ||||||||||||||||
7 | Thiago Monteiro | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Lucas Miedler | 2 | 4 | |||||||||||||||||
Lucas Miedler | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Jevgenij Karlovskij | 5 | 2 | |||||||||||||||||
Lucas Miedler | 77 | 6 | |||||||||||||||||
Attila Balázs | 65 | 3 | |||||||||||||||||
Attila Balázs | 7 | 6 | |||||||||||||||||
30 | Kwon Sun-u | 5 | 3 |
Osmý kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
8 | Yannick Maden | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Jürgen Zopp | 3 | 2 | |||||||||||||||||
8 | Yannick Maden | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||
Mikael Torpegaard | 4 | 6 | 2 | ||||||||||||||||
Mikael Torpegaard | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Noah Rubin | 2 | 2 | |||||||||||||||||
8 | Yannick Maden | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||
17 | Alejandro Davidovich Fokina | 3 | 6 | 1 | |||||||||||||||
Viktor Galović | 3 | 4 | |||||||||||||||||
João Domingues | 6 | 6 | |||||||||||||||||
João Domingues | 2 | 5 | |||||||||||||||||
17 | Alejandro Davidovich Fokina | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Jay Clarke | 6 | 65 | 1 | ||||||||||||||||
17 | Alejandro Davidovich Fokina | 2 | 77 | 6 |
Devátý kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
9 | Ryan Harrison | 3 | 77 | 65 | |||||||||||||||
Adam Pavlásek | 6 | 65 | 77 | ||||||||||||||||
Adam Pavlásek | 4 | 6 | 5 | ||||||||||||||||
WC | Geoffrey Blancaneaux | 6 | 1 | 7 | |||||||||||||||
WC | Geoffrey Blancaneaux | 77 | 3 | 6 | |||||||||||||||
Andrea Arnaboldi | 65 | 6 | 3 | ||||||||||||||||
WC | Geoffrey Blancaneaux | 3 | 1 | ||||||||||||||||
26 | Pedro Martínez | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Kaiči Učida | 66 | 3 | |||||||||||||||||
Mirza Bašić | 78 | 6 | |||||||||||||||||
Mirza Bašić | 2 | 5 | |||||||||||||||||
26 | Pedro Martínez | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Christopher Eubanks | 4 | 4 | |||||||||||||||||
26 | Pedro Martínez | 6 | 6 |
Desátý kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
10 | Elias Ymer | 4 | 6 | 4 | |||||||||||||||
WC | Matteo Martineau | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||
WC | Matteo Martineau | 0 | 6 | 2 | |||||||||||||||
Kimmer Coppejans | 6 | 1 | 6 | ||||||||||||||||
Kimmer Coppejans | 6 | 66 | 6 | ||||||||||||||||
Rogério Dutra da Silva | 3 | 78 | 4 | ||||||||||||||||
Kimmer Coppejans | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Manuel Guinard | 3 | 6 | 1 | |||||||||||||||
Gianluigi Quinzi | 6 | 1 | 6 | ||||||||||||||||
Marc Polmans | 2 | 6 | 3 | ||||||||||||||||
Gianluigi Quinzi | 3 | 64 | |||||||||||||||||
WC | Manuel Guinard | 6 | 77 | ||||||||||||||||
WC | Manuel Guinard | 77 | 4 | 6 | |||||||||||||||
29 | Lukáš Lacko | 64 | 6 | 1 |
Jedenáctý kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
11 | Dennis Novak | 2 | 3 | ||||||||||||||||
Blaž Rola | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Blaž Rola | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Roberto Quiroz | 2 | 3 | |||||||||||||||||
Tallon Griekspoor | 6 | 65 | 4 | ||||||||||||||||
Roberto Quiroz | 2 | 77 | 6 | ||||||||||||||||
Blaž Rola | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Daniel Elahi Galán | 3 | 2 | |||||||||||||||||
Daniel Elahi Galán | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Carlos Berlocq | 6 | 3 | 4 | ||||||||||||||||
Daniel Elahi Galán | 7 | 64 | 77 | ||||||||||||||||
Adrián Menéndez Maceiras | 5 | 77 | 60 | ||||||||||||||||
Adrián Menéndez Maceiras | 6 | 6 | |||||||||||||||||
18 | Alex Bolt | 2 | 2 |
Dvanáctý kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
12 | Guillermo García-López | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Tim Smyczek | 1 | 4 | |||||||||||||||||
12 | Guillermo García-López | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||
Peđa Krstin | 6 | 3 | 4 | ||||||||||||||||
Peđa Krstin | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Lorenzo Giustino | 4 | 2 | |||||||||||||||||
12 | Guillermo García-López | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||
23 | Oscar Otte | 6 | 4 | 0 | |||||||||||||||
Federico Gaio | 63 | 4 | |||||||||||||||||
Stefano Napolitano | 77 | 6 | |||||||||||||||||
Stefano Napolitano | 4 | 1 | |||||||||||||||||
23 | Oscar Otte | 6 | 6 | ||||||||||||||||
James Ward | 1 | 2 | |||||||||||||||||
23 | Oscar Otte | 6 | 6 |
Třináctý kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
13 | Stefano Travaglia | 1 | 6 | 77 | |||||||||||||||
Jurij Rodionov | 6 | 3 | 64 | ||||||||||||||||
13 | Stefano Travaglia | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Nino Serdarušić | 4 | 4 | |||||||||||||||||
Nino Serdarušić | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Li Če | 2 | 2 | |||||||||||||||||
13 | Stefano Travaglia | 77 | 6 | ||||||||||||||||
PR | Steve Darcis | 63 | 3 | ||||||||||||||||
Hiroki Morija | 64 | 5 | |||||||||||||||||
PR | Steve Darcis | 77 | 7 | ||||||||||||||||
PR | Steve Darcis | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||
WC | Corentin Denolly | 6 | 1 | 4 | |||||||||||||||
WC | Corentin Denolly | 6 | 6 | ||||||||||||||||
22 | Michael Mmoh | 1 | 4 |
Čtrnáctý kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
14 | Peter Polansky | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Darian King | 4 | 4 | |||||||||||||||||
14 | Peter Polansky | 2 | 6 | 62 | |||||||||||||||
WC | Alexandre Müller | 6 | 4 | 77 | |||||||||||||||
WC | Alexandre Müller | 5 | 79 | 6 | |||||||||||||||
Alessandro Giannessi | 7 | 67 | 1 | ||||||||||||||||
WC | Alexandre Müller | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Viktor Troicki | 3 | 4 | |||||||||||||||||
Kevin Krawietz | 4 | 3 | |||||||||||||||||
Viktor Troicki | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Viktor Troicki | 6 | 711 | |||||||||||||||||
Jason Kubler | 1 | 69 | |||||||||||||||||
Jason Kubler | 6 | 6 | |||||||||||||||||
28 | Ramkumar Ramanathan | 4 | 4 |
Patnáctý kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
15 | Sebastian Ofner | 6 | 77 | ||||||||||||||||
Ruben Bemelmans | 2 | 65 | |||||||||||||||||
15 | Sebastian Ofner | 2 | 1 | ||||||||||||||||
Yannick Hanfmann | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Yannick Hanfmann | 6 | 7 | |||||||||||||||||
Constant Lestienne | 2 | 5 | |||||||||||||||||
Yannick Hanfmann | 6 | 6 | |||||||||||||||||
19 | Lukáš Rosol | 2 | 2 | ||||||||||||||||
Marcos Giron | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Donald Young | 0 | 1 | |||||||||||||||||
Marcos Giron | 4 | 4 | |||||||||||||||||
19 | Lukáš Rosol | 6 | 6 | ||||||||||||||||
PR/Alt | Amir Weintraub | 3 | 1 | ||||||||||||||||
19 | Lukáš Rosol | 6 | 6 |
Šestnáctý kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
16 | Matthias Bachinger | 7 | 2 | 6 | |||||||||||||||
Sergio Gutiérrez Ferrol | 5 | 6 | 3 | ||||||||||||||||
16 | Matthias Bachinger | 6 | 3 | 4 | |||||||||||||||
Rudolf Molleker | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Rudolf Molleker | 77 | 6 | |||||||||||||||||
Tommy Robredo | 65 | 3 | |||||||||||||||||
Rudolf Molleker | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Santiago Giraldo | 6 | 4 | 4 | ||||||||||||||||
Oleksandr Nedověsov | 6 | 4 | 3 | ||||||||||||||||
Santiago Giraldo | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Santiago Giraldo | 4 | 77 | 3 | ||||||||||||||||
24 | Gianluca Mager | 6 | 64 | 0r | |||||||||||||||
Enrique López Pérez | 60 | 0 | |||||||||||||||||
24 | Gianluca Mager | 77 | 6 |
Odkazy
Reference
V tomto článku byl použit překlad textu z článku 2019 French Open – Men's Singles Qualifying na anglické Wikipedii.
- ↑ The Qualifying rounds start on Monday! [online]. Roland Garros, 2019-05-17 [cit. 2019-05-23]. Dostupné online. (anglicky)
- ↑ Shruti Sadbhav. French Open 2019 schedule: Complete guide to Grand Slam fixtures [online]. FOX Sports, 2019-05-22 [cit. 2019-05-23]. Dostupné v archivu pořízeném dne 2019-05-24. (anglicky)
Externí odkazy
- Kvalifikace mužské dvouhry French Open 2019 [PDF]. Roland-Garros. Dostupné online.
Média použitá na této stránce
Flag of Canada introduced in 1965, using Pantone colors. This design replaced the Canadian Red Ensign design.
Flag of Australia, when congruence with this colour chart is required (i.e. when a "less bright" version is needed).
See Flag of Australia.svg for main file information.Vlajka České republiky. Podoba státní vlajky České republiky je definována zákonem České národní rady č. 3/1993 Sb., o státních symbolech České republiky, přijatým 17. prosince 1992 a který nabyl účinnosti 1. ledna 1993, kdy rozdělením České a Slovenské Federativní republiky vznikla samostatná Česká republika. Vlajka je popsána v § 4 takto: „Státní vlajka České republiky se skládá z horního pruhu bílého a dolního pruhu červeného, mezi něž je vsunut žerďový modrý klín do poloviny délky vlajky. Poměr šířky k její délce je 2 : 3.“
This is the national flag of Belgium, according to the Official Guide to Belgian Protocol. It has a 13:15 aspect ratio, though it is rarely seen in this ratio.
Its colours are defined as Pantone black, Pantone yellow 115, and Pantone red 032; also given as CMYK 0,0,0,100; 0,8.5,79,0; and 0,94,87,0.Made by author of Xramp, first uploaded by Denelson83 as Flag of Ecuador.svg, modifications by Husunqu.
Flag of Portugal, created by Columbano Bordalo Pinheiro (1857-1929), officially adopted by Portuguese government in June 30th 1911 (in use since about November 1910).