Výsledek:6–7(4–7), 6–2, [10–5]
Soutěže
mužská dvouhramužská čtyřhra
2012 •Hall of Fame Open• 2014 >

Do soutěže mužské čtyřhry na tenisovém turnaji Hall of Fame Tennis Championships 2013 nastoupilo šestnáct dvojic. Obhájcem titulu byl mexisko-americký pár Santiago González a Scott Lipsky, který skončil v prvním kole na raketách Američanů Denise Kudly hrajícího s Michaelem Russellem.

Deblový titul si připsala druhá nasazená francouzská dvojice Nicolas Mahut a Édouard Roger-Vasselin, která v finále zdolala americký pár Tim Smyczek a Rhyne Williams. Po rovnocenném zisku prvních dvou setů 6–7 a 6–2, rozhodl o vítězi až závěrečný supertiebreak v poměru míčů 10–5.

Mahut tak na turnaji získal double, když vyhrál i soutěž dvouhry. Celkově si ze čtyřhry připsal sedmý titul na okruhu ATP. Roger-Vasselin proměnil i čtvrté finále v nejvyšší profesionální úrovni mužského tenisu ve vítězství a získal čtvrtý deblový triumf.

Nasazení párů

1. Mexiko Santiago González / USA Scott Lipsky (1. kolo)
  2. Francie Nicolas Mahut / Francie Édouard Roger-Vasselin (vítězové)
  3. USA James Blake / USA Rajeev Ram (1. kolo)
  4. Brazílie Marcelo Demoliner / Brazílie André Sá (semifinále)