** Starty a góly za reprezentaci aktuální k 28. lednu 2017

Jan Suchan (* 18. ledna 1996 v Příbrami) je český fotbalový záložník a bývalý mládežnický reprezentant, momentálně hráč týmu SK Dynamo České Budějovice.

Klubová kariéra

1. FK Příbram

Suchan je odchovancem klubu 1. FK Příbram, kde byl v létě 2014 byl zařazen do kádru A-mužstva.[1] V 1. české lize debutoval v dresu Příbrami 25. 10. 2014 proti FC Baník Ostrava (výhra 3:1), dostal se na hřiště v 85. minutě.[2] Svůj první ligový gól vstřelil ve 22. kole proti FC Vysočina Jihlava, když v 54. minutě vyrovnával na konečných 1:1.[3] Podruhé se střelecky prosadil ve 29. kole hraném 23. května 2015 proti FC Zbrojovka Brno (výhra 3:2).[4] Celkem za mužstvo odehrál 15 střetnutí v lize.

FC Viktoria Plzeň

Po sezóně 2014/15 ho společně se spoluhráčem Alešem Matějů koupil klub FC Viktoria Plzeň, hráč podepsal smlouvu do léta 2019.[5]

1. FK Příbram (hostování)

V červenci 2015 byl poslán obratem na hostování zpět do Příbrami.[6] Společně s ním z Viktorie přišli také na hostování Matěj Končal a David Štípek. V lednu 2016 se vrátil na zimní přípravu do Plzně. V klubu se neprosadil a odešel hostovat zpět do Příbrami.[7] Svou jedinou ligovou branku v ročníku vsítil 18. 3. 2016 proti Jihlavě (výhra 3:1), v 78. minutě zvýšil na konečných 3:0.[8] V dresu celku během roku nastoupil k 17 ligovým zápasům.