→ Šipka znamená hostování hráče v daném klubu.
* Starty a góly v domácí lize za klub aktuální k 25. červenci 2016

Paweł Moskwik (* 8. června 1992, Osvětim[1]) je polský fotbalový záložník, obránce či útočník, od července 2014 působící v klubu Piast Gliwice.

Klubová kariéra

S fotbalem začínal v malém polském klubu Hejnał Kęty. Jako dorostenec hrál ještě v Unii Oświęcim. S kopanou na seniorské úrovni se seznámil v klubu Puszcza Niepołomice, kde nastupoval v letech 2011-2014 a v sezoně 2012/13 s týmem postoupil do 1. ligy (druhé nejvyšší soutěže).

Piast Gliwice

V létě 2014 odešel do jiného polského klubu Piast Gliwice.[2]

Sezóna 2014/15

V A-týmu debutoval 23. února 2015 v zápase 21. ligového kola proti týmu GKS Bełchatów (výhra Piastu 3:1), odehrál 90 minut.[3] Svůj první gól za mužstvo vstřelil ve 28. kole (18. 4. 2015) proti mužstvu Jagiellonia Białystok (Gliwice prohráli 1:2).[4] Další branku přidal ve 35. kole ve střetnutí proti klubu Korona Kielce, když v 55. minutě vyrovnával na 1:1 (Piast nakonec prohrál 1:2).[5] V ročníku 2014/15 vsítil dva góly ve 13 utkáních.

Sezóna 2015/16

V ročníku 2015/16 odehrál 18 střetnutí, branku nedal. V sezoně s týmem dosáhl historického umístění, když jeho klub skončil na druhé příčce a kvalifikoval se do druhého předkola Evropské ligy UEFA.

Sezona 2016/17

S Piastem se představil ve 2. předkole Evropské ligy UEFA, kde klub narazil na švédský tým IFK Göteborg, kterému podlehl 0:3 (v tomto utkání Paweł nenastoupil) a remízoval s ním 0:0.