Podrobné výsledky ze zápasu ve volném stylu mužů na II. Evropských hrách v roce 2019.
Informace
- místo: Sportovní palác, Minsk
- vyřazovací boje: 25. až 27. června 2019
- přihlášených: 96 volnostylařů
- nastoupilo: 88 volnostylařů
- počet váhových kategorií: 6
- počet zemí: 29 zemí
- 6× (Ázerbájdžán, Bělorusko, Gruzie, Rusko, Turecko), 5× (Moldavsko, Polsko, Ukrajina), 4× (Arménie, Bulharsko, Německo, Řecko, Rumunsko), 3× (Maďarsko, Severní Makedonie), 2× (Rakousko, Španělsko, Itálie), 1× (Albánie, Estonsko, Finsko, Francie, Izrael, Lotyšsko, Litva, San Marino, Srbsko, Švýcarsko, Slovensko)
Herní systém
- Maximální počet startujících v jednotlivých váhových kategoriích byl 16.
- Soutěžící byli rozlosováni do dvou skupin bez nasazení favoritů. Vítěz každé skupiny (finalista) vytáhl do oprav soupeře, které v předchozích kolech porazil. Soutěžící, který nevyhrál jediný soutěžní zápas má v kolonce CP (celkové pořadí) zapsané úč. (účast).
- Hrací doba 2 × 3 minuty.
- Za jednotlivé chvaty dostávají soutěžící technické body. Zápas končí před časovým limitem několika způsoby – udržení soupeře na lopatkách, technická převaha, diskvalifikace, zranění. V případě vyrovnaného stavu po uplynutí hrací doby rozhoduje o vítězi dodatečná kritéria – vítězí poslední bodující v zápase. Po skončení rozhodčí zápas klasifikují klasifikačními body podle způsobu výhry. Maximální počet klasifikačních bodů 5 je za vítězství před časovým limitem na lopatky, zranění, vzdaní se. Výhra na technickou převahu je hodnocena 4 klasifikačními body. Vítězství na body po uplynutí časového limitu je hodnocen 3 klasifikačními body.
- V kolonce jednotlivých kol je výsledek zápasu zapsán ve formě: číslo soupeře / technické body / klasifikační kód (viz legenda)_klasifikační body
Podrobné výsledky v zápasu ve volném stylu
Kategorie do 57 kg
- Vyřazovací boje: 25. června 2019
- Souboje o medaile: 26. června 2019
S. | Č. | Sambista | Věk | Vyřazovací boje | CP | Opravy |
---|
1/16 | čtvrtfinále | semifinále | finále | o 3. místo | 1. kolo |
---|
A | 1. | T. Markovyč (UKR) | 24 | volný los | 2./7:3/vpo1_3 | 3./4:7/vpo1_1 | | 5. | 6./9:12/vpo1_1 | |
2. | V. Andrejev (BLR) | 32 | volný los | 1./3:7/vpo1_1 | | | úč. | | |
3. | S. Mićić (SRB) | 23 | 4./4:2/vpo1_3 | 6./6:5/vpo1_3 | 1./7:4/vpo1_3 | 8./1:9/vpo1_1 | 2. | | |
4. | L. Lomtadze (GEO) | 28 | 3./2:4/vpo1_1 | | | | úč. | | 6./0:6/vpo_0 |
5. | L. Metreveli (ESP) | 35 | 6./0:0/vsu_0 | | | | úč. | | |
6. | S. Atlı (TUR) | 25 | 5./10:5/vsu_4 | 3./5:6/vpo1_1 | | | 3. | 1./12:9/vpo1_3 | 4./6:0/vpo_3 |
B | 7. | G. Vangelov (BUL) | 26 | 8./5:6/vpo1_1 | | | | 5. | 14./2:10/vpo1_1 | 9./3:3/vpo1_3 |
8. | M. Amiraslanov (AZE) | 22 | 7./6:5/vpo1_3 | 9./4:0/vpo_3 | 14./3:2/vpo1_3 | 3./9:1/vpo1_3 | 1. | | |
9. | V. Jegorov (MKD) | 24 | 10./3:2/vpo1_3 | 8./0:4/vpo_0 | | | 7. | | 7./3:3/vpo1_1 |
10. | G. Davidovi (ITA) | 30 | 9./2:3/vpo1_1 | | | | úč. | | |
11. | A. Dukov (ROU) | 32 | 12./1:3/vpo1_1 | | | | úč. | | |
12. | G. Barsegjan (ARM) | 33 | 11./3:1/vpo1_3 | 14./0:10/vsu_0 | | | 7. | | |
13. | A. Chirtoacă (MDA) | 33 | 14./0:11/vsu_0 | | | | úč. | | |
14. | Z. Ugujev (RUS) | 24 | 13./11:0/vsu_4 | 12./10:0/vsu_4 | 8./2:3/vpo1_1 | | 3. | 7./10:2/vpo1_3 | |
Kategorie do 65 kg
- Vyřazovací boje: 26. června 2019
- Souboje o medaile: 27. června 2019
S. | Č. | Sambista | Věk | Vyřazovací boje | CP | Opravy |
---|
1/16 | čtvrtfinále | semifinále | finále | o 3. místo | 1. kolo |
---|
A | 1. | V. Chinčegašvili (GEO) | 28 | volný los | 2./4:1/vpo1_3 | 4./8:2/vpo1_3 | 11./2:10/vpo1_1 | 2. | | |
2. | A. Perpeliţă (MDA) | 34 | volný los | 1./1:4/vpo1_1 | | | 5. | 4./5:8/vpo1_1 | volný los |
3. | F. Vejseli (MKD) | 20 | 4./1:9/vpo1_1 | | | | úč. | | |
4. | A. Čakajev (RUS) | 32 | 3./9:1/vpo1_3 | 6./7:0/vpo_3 | 1./2:8/vpo1_1 | | 3. | 2./8:5/vpo1_3 | |
5. | I. Muchtarov (FRA) | 23 | 6./2:4/vpo1_1 | | | | úč. | | |
6. | K. Bieńkowski (POL) | 29 | 5./4:2/vpo1_3 | 4./0:7/vpo_0 | | | 8. | | |
B | 7. | G. Ovanesjan (UKR) | 25 | 8./11:0/vsu_4 | 9./10:0/vsu_4 | 11./4:4/vpo1_1 | | 3. | 12./8:2/vpo1_3 | |
8. | S. Kılıçsallayan (TUR) | 26 | 7./0:11/vsu_0 | | | | úč. | | |
9. | A. Mansour (ITA) | 24 | 10./1:1/vpo1_3 | 7./0:10/vsu_0 | | | 8. | | |
10. | E. Prizreni (ALB) | 21 | 9./1:1/vpo1_1 | | | | úč. | | |
11. | H. Alijev (AZE) | 28 | 12./6:0/vpo_3 | 14./7:5/vpo1_3 | 7./4:4/vpo1_3 | 1./10:2/vpo1_3 | 1. | | |
12. | V. Franguljan (ARM) | 27 | 11./0:6/vpo_0 | | | | 5. | 7./2:8/vpo1_1 | 14./3:1/vpo1_3 |
13. | Z. Vilhelm (HUN) | 20 | 14./0:10/vsu_0 | | | | úč. | | |
14. | G. Kolijev (BLR) | 25 | 13./10:0/vsu_4 | 11./5:7/vpo1_1 | | | 7. | | 12./1:3/vpo1_1 |
Kategorie do 74 kg
- Vyřazovací boje: 25. června 2019
- Souboje o medaile: 26. června 2019
S. | Č. | Sambista | Věk | Vyřazovací boje | CP | Opravy |
---|
1/16 | čtvrtfinále | semifinále | finále | o 3. místo | 1. kolo |
---|
A | 1. | A. Kenčadze (GEO) | 24 | volný los | 2./3:3/vpo1_1 | | | 3. | 6./8:5/vpo1_3 | volný los |
2. | Z. Sidakov (RUS) | 23 | volný los | 1./5:5/vpo1_3 | 6./6:4/vpo1_3 | 9./4:0/vfa_5 | 1. | | |
3. | M. Gadžijev (POL) | 31 | 4./2:2/vfo_5 | 6./3:4/vin_0 | | | 8. | | |
4. | M. Kirov (BUL) | 28 | 3./0:0/vfo_0 | | | | úč. | | |
5. | S. Marchl (AUT) | 20 | 6./0:11/vsu_0 | | | | úč. | | |
6. | A. Nurikov (BLR) | 29 | 5./11:0/vsu_4 | 3./4:3/vin_5 | 2./4:6/vpo1_1 | | 5. | 1./5:8/vpo1_1 | |
B | 7. | K. Binenbaum (GRE) | 25 | 8./8:6/vpo1_3 | 9./4:15/vsu1_1 | | | 7. | | 10./3:10/vpo1_1 |
8. | A. Andruse (EST) | 23 | 7./6:8/vpo1_1 | | | | úč. | | |
9. | S. Demirtaş (TUR) | 28 | 10./4:3/vpo1_3 | 7./15:4/vsu1_4 | 14./5:2/vpo1_3 | 2./0:4/vfa_0 | 2. | | |
10. | C. Gadžijev (AZE) | 19 | 9./3:4/vpo1_1 | | | | 3. | 14./9:1/vpo1_3 | 7./10:3/vpo1_3 |
11. | M. Vasilioglo (ROU) | 24 | 12./11:6/vpo1_3 | 14./2:2/vpo1_1 | | | 8. | | |
12. | K. Çakıcı (GER) | 27 | 11./6:11/vpo1_1 | | | | úč. | | |
13. | A. Gulajev (SVK) | 22 | 14./2:3/vpo1_1 | | | | úč. | | |
14. | V. Mychajlov (UKR) | 24 | 13./3:2/vpo1_3 | 11./2:2/vpo1_3 | 9./2:5/vpo1_1 | | 5. | 10./1:9/vpo1_1 | |
Kategorie do 86 kg
- Vyřazovací boje: 25. června 2019
- Souboje o medaile: 26. června 2019
S. | Č. | Sambista | Věk | Vyřazovací boje | CP | Opravy |
---|
1/16 | čtvrtfinále | semifinále | finále | o 3. místo | 1. kolo |
---|
A | 1. | F. Erdin (TUR) | 25 | volný los | 2./3:4/vpo1_1 | | | 5. | 5./8:10/vpo1_1 | 3./12:0/vsu_4 |
2. | A. Šabanov (BLR) | 30 | 3./5:2/vpo1_3 | 1./4:3/vpo1_3 | 5./3:0/vpo_3 | 13./2:3/vpo1_1 | 2. | | |
3. | U. Kalašnikov (ISR) | 21 | 2./2:5/vpo1_1 | | | | úč. | | 1./0:12/vsu_0 |
4. | J. Savulidis (GRE) | 27 | 5./0:10/vsu_0 | | | | úč. | | |
5. | A. Dudarov (GER) | 27 | 4./10:0/vsu_4 | 6./8:2/vpo1_3 | 2./0:3/vpo_0 | | 3. | 1./10:8/vpo1_3 | |
6. | T. Frijev (ESP) | 33 | 7./10:0/vsu_4 | 5./2:8/vpo1_1 | | | 8. | | |
7. | M. Palaghia (ROU) | 22 | 6./0:10/vsu_0 | | | | úč. | | |
B | 8. | D. Balaur (MDA) | 30 | 9./1:7/vin_0 | | | | úč. | | |
9. | A. Gostijev (AZE) | 32 | 8./7:1/vin_5 | 11./6:2/vpo1_3 | 13./3:6/vpo1_1 | | 5. | 12./3:3/vpo1_1 | |
10. | S. Reichmuth (SUI) | 25 | 11./2:3/vpo1_1 | | | | úč. | | |
11. | S. Aminašvili (GEO) | 27 | 10./3:2/vpo1_3 | 9./2:6/vpo1_1 | | | 8. | | |
12. | M. Amine (SMR) | 23 | 13./0:6/vfo_0 | | | | 3. | 9./3:3/vpo1_3 | 14./4:3/vpo1_3 |
13. | D. Kuruglijev (RUS) | 27 | 12./6:0/vfo_5 | 14./4:3/vpo1_3 | 9./6:3/vpo1_3 | 2./3:2/vpo1_3 | 1. | | |
14. | Z. Baranowski (POL) | 28 | 15./11:0/vsu_4 | 13./3:4/vpo1_1 | | | 7. | | 12./3:4/vpo1_1 |
15. | S. Dimitrov (BUL) | 27 | 14./0:11/vsu_0 | | | | úč. | | |
Kategorie do 97 kg
- Vyřazovací boje: 26. června 2019
- Souboje o medaile: 27. června 2019
S. | Č. | Sambista | Věk | Vyřazovací boje | CP | Opravy |
---|
1/16 | čtvrtfinále | semifinále | finále | o 3. místo | 1. kolo |
---|
A | 1. | G. Čudinovič (GER) | 25 | volný los | 3./0:10/vsu_0 | | | úč. | | |
2. | N. Šterev (BUL) | 33 | 3./0:9/vpo_0 | | | | úč. | | |
3. | A. Guštyn (BLR) | 26 | 2./9:0/vpo_3 | 1./10:0/vsu_4 | 7./0:6/vpo_0 | | 3. | 4./3:1/vpo1_3 | |
4. | M. Nurov (MKD) | 26 | 5./10:0/vsu_4 | 7./0:6/vpo_0 | | | 5. | 3./1:3/vpo1_1 | 6./11:0/vsu_4 |
5. | L. Krasauskas (LTU) | 22 | 4./0:10/vsu_0 | | | | úč. | | |
6. | M. Szabó (HUN) | 31 | 7./0:11/vsu_0 | | | | úč. | | 4./0:11/vsu_0 |
7. | A. Sadulajev (RUS) | 23 | 6./11:0/vsu_4 | 4./6:0/vpo_3 | 3./6:0/vpo_3 | 8./0:0/vin_5 | 1. | | |
B | 8. | N. Gadžijev (AZE) | 23 | 9./8:0/vpo_3 | 11./7:3/vpo1_3 | 15./7:0/vpo_3 | 7./0:0/vin_0 | 2. | | |
9. | R. Baran (POL) | 30 | 8./0:8/vpo_0 | | | | úč. | | 11./2:3/vpo1_1 |
10. | S. Ovsepjan (ARM) | 22 | 11./2:13/vsu1_1 | | | | úč. | | |
11. | E. Odykadze (GEO) | 30 | 10./13:2/vsu1_4 | 8./3:7/vpo1_1 | | | 3. | 15./5:0/vpo_3 | 9./3:2/vpo1_3 |
12. | C. Samacidis (GRE) | 23 | 13./2:10/vfa_0 | | | | úč. | | |
13. | N. Ceban (MDA) | 33 | 12./10:2/vfa_5 | 15./5:6/vpo1_1 | | | 7. | | |
14. | B. Şahin (TUR) | 30 | 15./0:6/vpo_0 | | | | úč. | | |
15. | M. Mčedlidze (UKR) | 25 | 14./6:0/vpo_3 | 13./6:5/vpo1_3 | 8./0:7/vpo_0 | | 5. | 11./0:5/vpo_0 | |
Kategorie do 125 kg
- Vyřazovací boje: 25. června 2019
- Souboje o medaile: 26. června 2019
S. | Č. | Sambista | Věk | Vyřazovací boje | CP | Opravy |
---|
1/16 | čtvrtfinále | semifinále | finále | o 3. místo | 1. kolo |
---|
A | 1. | G. Mačarašvili (GEO) | 22 | 2./10:0/vsu_4 | 4./14:3/vsu1_4 | 7./4:2/vpo1_3 | 11./2:8/vpo1_1 | 2. | | |
2. | J. Heino (FIN) | 24 | 1./0:10/vsu_0 | | | | úč. | | 4./1:5/vpo1_1 |
3. | Š. Džabrajilov (MDA) | 21 | 4./0:5/vpo1_1 | | | | úč. | | |
4. | R. Chintoan (ROU) | 36 | 3./5:0/vpo1_3 | 1./3:14/vsu1_1 | | | 5. | 7./2:12/vsu1_1 | 2./5:1/vpo1_3 |
5. | N. Matuhin (GER) | 29 | 6./0:3/vpo_0 | | | | úč. | | |
6. | D. Ligeti (HUN) | 30 | 5./3:0/vpo_3 | 7./5:6/vpo1_1 | | | 7. | | |
7. | D. Magomedov (AZE) | 30 | 8./6:0/vpo_3 | 6./6:5/vpo1_3 | 1./2:4/vpo1_1 | | 3. | 4./12:2/vsu1_4 | |
8. | V. Pesňak (BLR) | 23 | 7./0:6/vpo_0 | | | | úč. | | |
B | 9. | D. Michajlov (LAT) | 33 | 10./0:5/vpo_0 | | | | úč. | | |
10. | F. Yaşarlı (TUR) | 28 | 9./5:0/vpo_3 | 11./4:9/vpo1_1 | | | 5. | 15./1:2/vpo1_1 | 12./4:0/vpo_3 |
11. | A. Chizrijev (RUS) | 29 | 12./11:0/vsu_4 | 10./9:4/vpo1_3 | 15./7:1/vpo1_3 | 1./8:2/vpo1_3 | 1. | | |
12. | J. Karjotakis (GRE) | 31 | 11./0:11/vsu_0 | | | | úč. | | 10./0:4/vpo_0 |
13. | J. Ludescher (AUT) | 26 | 14./4:6/vpo1_1 | | | | úč. | | |
14. | A. Gastjan (ARM) | 29 | 13./6:4/vpo1_3 | 15./0:10/vsu_0 | | | 7. | | |
15. | O. Chocjanivskyj (UKR) | 29 | 16./6:0/vpo_3 | 14./10:0/vsu_4 | 11./1:7/vpo1_1 | | 3. | 10./2:1/vpo1_3 | |
16. | R. Baran (POL) | 27 | 15./0:6/vpo_0 | | | | úč. | | |
Legenda
- VPO – vítězství na technické body bez ztráty technického bodu a bez napomínání
- VPO1 – vítězství na technické body se ztrátou bodu či napomenutím
- VFA – vítězství před časovým limitem – na lopatky
- VFO – vítězství před časovým limitem – soupeř vzdal
- VIN – vítězství před časovým limitem – soupeř se zranil
- VSU – vítězství před časovým limitem – technická převaha
- VSU1 – vítězství před časovým limitem – technická převaha se ztátou bodu či napomenutí
- VCA – vítězství před časovým limitem – tři napomenutí (pasivita apod.)
- DSQ – diskvalifikace jednoho zápasníka za porušení pravidel (nejčastěji hrubost)
- 2DSQ – diskvalifikace obou zápasníků za porušení pravidel (nejčastěji hrubost)