Ямская степь 12


Autor:
Солнышкина Елена Николаевна
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
1024 x 683 Pixel (643934 Bytes)
Popis:
Ямская степь, в аспекте подмаренник настоящий. 14 июня 20012.
Komentář k Licence:
VRT Wikimedia

Toto dílo je svobodné a může ho kdokoli užívat pro jakýkoli účel. Pokud si přejete tento obsah užít, nemusíte žádat o svolení, pokud dodržíte všechny licenční požadavky uvedené na této stránce.

Wikimedia obdržela e-mail s potvrzením, že držitel autorských práv souhlasil se zveřejněním za podmínek uvedených na této stránce. Tuto zprávu zkontroloval člen OTRS a uložil ji v našem archivu svolení. Ke komunikaci mají přístup důvěryhodní dobrovolníci v záznamu #2015060110021445.

Pokud máte dotazy k archivované komunikaci, použijte prosím nástěnku OTRS. Odkaz na záznam: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2015060110021445
Find other files from the same ticket: SDC query (SPARQL)

Licence:
Credit:
по email
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Tue, 04 Jul 2023 17:57:05 GMT

Relevantní obrázky

(c) 1brettsnyder, CC BY-SA 3.0
(c) Alireza Javaheri, CC BY 3.0

Relevantní články

Lesostep

Lesostep je jeden ze zemských biomů. Rozkládá se v přechodových oblastech mírného pásu a jedná se de facto o široký ekoton, v němž se přirozeně dynamicky prolíná zóna travnatých stepí se společenstvy temperátních opadavých listnatých nebo jehličnatých lesů. Klima je zpravidla kontinentální, se slunečným a teplým létem a mrazivou zimou. Maximum srážek bývá v létě a bývá jich více než v sousedním pásmu stepí, což na některých místech již umožňuje růst stromů; les je zde ovšem na hranici svých ekologických možností. Vzhledem ke komplexní struktuře lesostepní krajiny tvořené mozaikou biotopů a jejich ekotonů zde bývá větší diverzita druhů než v přiléhajících biomech. Faunu lesostepi tvoří zástupci obou přiléhajících pásem. Typičtí jsou například hlodavci, zajícovci, hmyzožravci, někteří jelenovití a další kopytníci, šelmy a ptáci ; někteří velcí býložravci (zubr) byli lokálně vyhubeni. .. pokračovat ve čtení