Three athletes in training for the marathon race of the 1896 Athens Olympic Games, on the road from Marathon, Greece, Charilaos Vasilakos in the middle. Sources: [1] image caption, [2] image caption: Ο Χαρίλαος Βασιλάκος (στο κέντρο) κατά την προπόνηση, [3] image caption page 32: Από προπόνηση για τον μαραθώνιο (στη μέση ο Βασιλάκος), [4] image caption page 69.
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Sun, 07 Jul 2024 22:52:32 GMT

Relevantní obrázky

Relevantní články

Charilaos Vasilakos

Charilaos Vasilakos byl řecký atlet, vytrvalostní běžec, držitel stříbrné medaile z 1. letních olympijských her 1896 v Aténách v maratonu a vůbec první člověk historie, který maratonský běh vyhrál, když vyhrál kvalifikační závod pro olympiádu. .. pokračovat ve čtení

Maratonský běh

Maratonský běh neboli maraton je běžecký závod na vzdálenost 42,195 km, druhá nejdelší atletická disciplína na programu olympijských her. Slovo maraton se též obecně používá pro označení dlouhých a vytrvalostně náročných akcí sportovního i jiného charakteru. .. pokračovat ve čtení