Arctic Tern


Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
4128 x 2805 Pixel (2208873 Bytes)
Popis:
Komentář k Licence:
This photo was taken by Andreas Trepte.

Please credit this photo Andreas Trepte, www.avi-fauna.info.

I expect an email to info@photo-natur.de with details of use.
This image is not public domain. Please respect the copyright protection. It may only be used according to the rules mentioned here. This specifically excludes use in social media, if applicable terms of the licenses listed here not appropriate.
w:cs:Creative Commons
uveďte autora zachovejte licenci
Dílo smíte:
  • šířit – kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnosti
  • upravovat – pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech
Za těchto podmínek:
  • uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.
  • zachovejte licenci – Pokud tento materiál jakkoliv upravíte, přepracujete nebo použijete ve svém díle, musíte své příspěvky šířit pod stejnou nebo slučitelnou licencí jako originál.
Licence:
Credit:
Vlastní dílo
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Tue, 06 Aug 2024 17:40:40 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Rybák dlouhoocasý

Rybák dlouhoocasý je středně velký druh rybáka, který hnízdní v severní části holoarktické oblasti a na zimu táhne do pobřežních vod Antarktidy. Každoročně může nalétat i přes 90 000 kilometrů, což je vůbec nejvíc mezi všemi ptáky. Díky dlouhodobému pobytu ve vysokých zeměpisných šířkách rybák dlouhoocasý každoročně zažívá více denního světle než jakýkoliv jiný živočišný druh. V malém počtu protahuje i vnitrozemím Evropy, a nejčastěji od dubna do června bývá vzácně, avšak pravidelně zaznamenáván i v Česku. .. pokračovat ve čtení