Bélmegyer, Hungary - panoramio (5)

(c) Szodorai Imre [Hun], CC BY 3.0

Formát:
2048 x 1151 Pixel (324335 Bytes)
Popis:
Bélmegyer, Fáspusztai kastély, Wenckheim Béla vadászkastélya, azonosító: 2430 (törzsszám: 9077)
Komentář k Licence:
w:cs:Creative Commons
uveďte autora
Tento soubor podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Unported
Uveďte autora: Szodorai Imre [Hun]
Dílo smíte:
  • šířit – kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnosti
  • upravovat – pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech
Za těchto podmínek:
  • uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.
This image, which was originally posted to Panoramio, was automatically reviewed on 25 March 2017 by Panoramio upload bot, who confirmed that it was available on Panoramio under the above license on that date.
Licence:
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Fri, 29 Mar 2024 18:36:23 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Hoyosové

Hoyosové je jméno původně španělského, později rakouského šlechtického rodu. Rodina má původ v raně středověké historii Španělska, ve službách Habsburků přesídlili Hoyosové v 16. století do rakouských zemí. V roce 1547 získali titul svobodných pánů a ve dvou liniích obdrželi v letech 1628 a 1674 říšský hraběcí stav. Starší linie vymřela v roce 1718, mladší žije dodnes. Až do 20. století patřili Hoyosové k největším pozemkovým vlastníkům v Dolním Rakousku, kde jim patřilo přes 30 000 hektarů půdy a několik šlechtických sídel včetně paláců ve Vídni. Řada členů rodu dosáhla vysokého postavení u dvora, v armádě nebo diplomacii. Již od 16. století se Hoyosové prostřednictvím sňatků spojovali se starou českou šlechtou. .. pokračovat ve čtení