Blaenau Ffestiniog


Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
1200 x 1600 Pixel (1402184 Bytes)
Popis:
Blaenau Ffestiniog, taken from Moelwyn Bach showing the large waste heaps that dominate the town.
Komentář k Licence:
w:cs:Creative Commons
uveďte autora zachovejte licenci
Dílo smíte:
  • šířit – kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnosti
  • upravovat – pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech
Za těchto podmínek:
  • uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.
  • zachovejte licenci – Pokud tento materiál jakkoliv upravíte, přepracujete nebo použijete ve svém díle, musíte své příspěvky šířit pod stejnou nebo slučitelnou licencí jako originál.
Licence:
Credit:
Fotografie je vlastním dílem
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Tue, 19 Mar 2024 07:03:38 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Blaenau Ffestiniog

Blaenau Ffestiniog je město ve Walesu, v hrabství Gwynedd, poblíž národního parku Snowdonia. V roce 2001 mělo 4 830 obyvatel. Je známé především svými břidlicovými doly jménem Llechwedd. Ty těžily především v 19. století. Nyní jsou otevřené veřejnosti, která se může po kolejích dostat hluboko pod zem, kde je v několika osvětlených slujích, které zde zůstaly po odtěžené břidlici, vytvořena naučná trasa s reproduktory, které přehrávají výklad imaginárního velšského horníka, který zde pracoval. Vypráví o velmi těžkých podmínkách dělníků - neměli elektrická světla, pracovali mnoho hodin denně a to již od dětského věku. Jejich platy nebyly vysoké. Dělníci za své špatné podmínky vinili Angličany, kteří v té době skutečně zacházeli s Walesem nepříliš citlivě, a tak se doly staly i lokálním centrem velšského vlastenectví - zpívali se zde velšské lidové písně, vedly debaty o budoucnosti. .. pokračovat ve čtení