Blessing Dmitry Ivanovich


Formát:
594 x 671 Pixel (203059 Bytes)
Popis:
Under Sergius' Blessing Dmitry Ivanovich Adding Monks Peresvet and Oslyabya to his Forces
Komentář k Licence:
Toto je věrná fotografická reprodukce původního dvourozměrného uměleckého díla. Ono dílo je samo volným dílem, a to z následujícího důvodu:
Public domain

Toto dílo je volné také v zemích, jejichž právní řád chrání majetková autorská práva po dobu života autora a 100 let po jeho smrti.


You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States.
Oficiálním stanoviskem nadace Wikimedia Foundation je, že „věrné reprodukce dvourozměrných volných děl jsou také volné a opačná tvrzení jsou útokem na samotný koncept volných děl.“ Podrobnosti naleznete na stránce Commons:When to use the PD-Art tag.
Tato fotografická reprodukce se tedy také považuje za volné dílo. Uvědomte si, že v závislosti na místních zákonech může být další užití tohoto díla ve vaší jurisdikci zakázáno či omezeno. Vizte Commons:Reuse of PD-Art photographs.
Licence:
Public domain
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Tue, 21 Nov 2023 05:56:03 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Trojicko-sergijevská lávra

Trojicko-sergijevská lávra je největší a nejdůležitější ruský pravoslavný monastýr (lávra) a duchovní centrum Ruské pravoslavné církve. Nachází se ve městě Sergijev Posad, asi 78 km severovýchodně od Moskvy. Má stavropigiální status, tzn. podléhá přímo moskevskému patriarchovi. Je to největší středisko výukové a vydavatelské činnosti Ruské pravoslavné církve. Jsou zde uloženy relikvie zakladatele kláštera, svatého Sergeje Radoněžského. .. pokračovat ve čtení

Žehnací kříž

Žehnací kříž je ve východním křesťanství – pravoslavných a katolických církví byzantského obřadu – kříž, který drží v ruce kněz nebo biskup, aby udělil přítomným požehnání. Často je vyroben z drahých kovů, zdobený smalty a drahokamy nebo polodrahokamy. Může také nést ikony Bohorodičky, svatého Jana Křtitele, čtyř evangelistů nebo proroků. V římskokatolické církvi není užíván. .. pokračovat ve čtení