Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Sat, 09 Mar 2024 17:31:03 GMT

Relevantní obrázky

Relevantní články

SK Slavia Praha 2020/2021

Tento článek se podrobně zabývá událostmi ve fotbalovém klubu SK Slavia Praha v období sezony 2020/21 a jeho působení v 1. lize, ligovém poháru a evropských pohárech. .. pokračovat ve čtení

SK Slavia Praha 2018/2019

Tento článek se podrobně zabývá událostmi ve fotbalovém klubu SK Slavia Praha v období sezony 2018/19 a jeho působení v 1. lize, ligovém poháru a evropských pohárech. Slavii se v předcházejícím ročníku podařilo umístit na 2. místě ligové tabulky a zajistit si tak start v nemistrovské části 3. předkola Ligy Mistrů UEFA, do kterého vstoupila jako nenasazený tým. Zároveň Slavia obhajovala triumf v české pohárové soutěži – MOL Cup – a zajistila si tím účast na utkání Česko-Slovenského superpoháru proti vítězi slovenského ligového poháru ŠK Slovan Bratislava, jež bylo však zrušeno. Z druhého místa v základní skupině postoupila Slavia do vyřazovací fáze Evropské ligy. Ve vyřazovací části Evropské ligy si Slavia nejdříve poradila s belgickým Genkem, poté v prodloužení porazila favorizovaný tým FC Sevilla a její cesta se zastavila až ve čtvrtfinále, kde ji vyřadil britský tým Chelsea FC. Slavia obhájila vítězství v domácím poháru a 26. května 2019 se stala i vítězem 1. fotbalové ligy a získala tím svůj pátý titul mistra České republiky. .. pokračovat ve čtení

SK Slavia Praha

SK Slavia Praha je český profesionální fotbalový klub, který sídlí v pražských Vršovicích. Slavia je historicky druhý nejúspěšnější český fotbalový tým, získala 21 titulů z československé a české ligy. Jedenáctkrát se stala vítězem domácího poháru a v roce 1938 vyhrála Středoevropský pohár, předchůdce současných evropských pohárů. Několikrát účinkovala v Lize mistrů UEFA a během více než 120leté historie klubu v jeho dresu působila řada reprezentantů. Své domácí zápasy odehrává ve Fortuna Areně s kapacitou 19 370 diváků. Klubové barvy jsou červená a bílá. .. pokračovat ve čtení

SK Slavia Praha 2017/2018

Tento článek se podrobně zabývá událostmi ve fotbalovém klubu SK Slavia Praha v období sezony 2017/18 a jeho působení v 1. lize, ligovém poháru a evropských pohárech. Slavia v tomto ročníku obhajuje titul z uplynulého ročníku ePojisteni.cz ligy a účast v semifinále MOL Cupu. Slavia díky triumfu v lize nastoupila do mistrovské části 3. předkola Ligy mistrů UEFA, i když jako nenasazený tým. Do nové sezóny tým vstoupil s 26 zápasů dlouhou sérií bez prohry v ligovém zápase. Sezónu klub zakončil druhým místem v 1. lize, kde získal 59 bodů a zaostal tak o sedm bodů před vítěznou Plzní. Po dlouhých 16 letech však Slavia slavila triumf v domácím poháru. .. pokračovat ve čtení

FC Hradec Králové

FC Hradec Králové je český profesionální fotbalový klub, který sídlí v Hradci Králové. Ve své historii vyhrál jedenkrát českolovenský ligový titul a jedenkrát český fotbalový pohár. Tým hraje nejvyšší českou soutěž 1. českou fotbalovou ligu. Klub sehrává své domácí utkání na stadionu Malšovická aréna. Klubové barvy jsou černá a bílá. .. pokračovat ve čtení

FC Viktoria Plzeň

FC Viktoria Plzeň je český profesionální fotbalový klub, který sídlí v Plzni. V současné době hraje nejvyšší českou fotbalovou soutěž – Fortuna:Ligu. Založen byl v roce 1911 pod názvem Sportovní klub Viktoria Plzeň a v roce 2011 oslavil 100 let existence. Během této doby několikrát změnil oficiální název, ale v roce 1993 se vrátil k přízvisku Viktoria. Vzhledem k úspěchům posledních let můžeme řadit klub mezi ty momentálně nejlepší v rámci České republiky. Mezi největší rivaly Plzně patří AC Sparta Praha a SK Slavia Praha. .. pokračovat ve čtení