Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Mon, 01 Apr 2024 16:29:45 GMT

Relevantní obrázky

Relevantní články

Daniel Gimeno-Traver

Daniel Gimeno Traver je současný španělský profesionální tenista. Ve své dosavadní kariéře nevyhrál na okruhu ATP World Tour žádný turnaj. Na turnajích typu Challenger zaznamenal 7 finálových vítězství. Jeho nejvyšším umístěním na žebříčku ATP ve dvouhře bylo 72. místo a ve čtyřhře 153. místo. .. pokračovat ve čtení

Tenisový turnaj v Rosmalenu

Tenisový turnaj v Rosmalenu, oficiálním sponzorským názvem Libéma Open, je profesionální tenisový turnaj mužů a žen v nizozemském Rosmalenu u 's-Hertogenbosche, založený v roce 1990. Probíhá během června v areálu Autotron Rosmalen na otevřených travnatých dvorcích. Řadí se do kalendáře okruhů ATP Tour a WTA Tour. Nizozemská událost představuje přípravu před londýnským grandslamem ve Wimbledonu. .. pokračovat ve čtení

Michal Mertiňák

Michal Mertiňák je bývalý slovenský profesionální tenista. Ve své kariéře vyhrál 13 turnajů ATP World Tour ve čtyřhře. .. pokračovat ve čtení

Eduardo Schwank

Eduardo Schwank je argentinský profesionální tenista. Ve své dosavadní kariéře vyhrál na okruhu ATP World Tour jeden turnaj ve čtyřhře. Na turnajích typu Challenger zaznamenal 13 finálových vítězství. Na French Open 2011 se společně s Kolumbijcem Juan Sebastiánem Cabalem probojovali do finále mužské čtyřhry a ve stejné sezóně prohrál s Giselou Dulkovou finále smíšené čtyřhry na US Open. .. pokračovat ve čtení

Johan Brunström

Johan Brunström je švédský profesionální tenista. Hraje převážně čtyřhru, kde je jeho nejčastějším partnerem Jean-Julien Rojer. Během své kariéry zatím na okruhu ATP World Tour nevyhrál žádný turnaj. .. pokračovat ve čtení

Bob Bryan

Robert „Bob“ Charles Bryan je bývalý americký profesionální tenista. Na turnajích hraje se svým dvojčetem Mikem Bryanem, s nímž byl opakovaně klasifikován na 1. místě deblového žebříčku ATP. Do listopadu 2017 vyhrál 114 turnajů ATP World Tour ve čtyřhře. Asociace tenisových profesionálů jej s bratrem vyhlásila nejlepším párem první dekády třetího tisíciletí. .. pokračovat ve čtení

Davis Cup 2010

Davis Cup 2010 byl 99. ročníkem této nejdůležitější týmové soutěže mužů. Soutěž odstartovala 1. kolem 5.–7. března a skončila finálovým zápasem 3.–5. prosince. .. pokračovat ve čtení