Fleeting-glimpse-bryan-zanisnik


Autor:
Bryan Zanisnik
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
902 x 600 Pixel (102436 Bytes)
Popis:
When I Was a Child I Caught a Fleeting Glimpse performance by Bryan Zanisnik, 2009.
Komentář k Licence:
VRT Wikimedia

Toto dílo je svobodné a může ho kdokoli užívat pro jakýkoli účel. Pokud si přejete tento obsah užít, nemusíte žádat o svolení, pokud dodržíte všechny licenční požadavky uvedené na této stránce.

Wikimedia obdržela e-mail s potvrzením, že držitel autorských práv souhlasil se zveřejněním za podmínek uvedených na této stránce. Tuto zprávu zkontroloval člen OTRS a uložil ji v našem archivu svolení. Ke komunikaci mají přístup důvěryhodní dobrovolníci v záznamu #2011041210012311.

Pokud máte dotazy k archivované komunikaci, použijte prosím nástěnku OTRS. Odkaz na záznam: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2011041210012311
Find other files from the same ticket: SDC query (SPARQL)

Licence:
Licenční podmínky:
GNU Free Documentation License 1.1, 1.2, or 1.3
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Wed, 21 Jun 2023 10:36:38 GMT


Relevantní články

Performanční umění

Performanční umění je druh představení, které je předváděno publiku v uměleckém kontextu, často interdisciplinárně. Performance může být zahrána jak podle předem daného scénáře, ale také improvizovaně. Může či nemusí zahrnovat účast publika. Performanční umění se může odehrávat kdekoliv, kdykoliv a jakkoliv dlouho. Může jím být jakákoliv situace, která zahrnuje čtyři základní elementy: čas, prostor, umělcovo tělo a vztah mezi jím a publikem. Výraz performance art se začal objevovat v 60. letech 20. století ve Spojených státech amerických. Zpočátku byl používán pro jakékoliv živé představení, včetně čtení poezie, hudební vystoupení, filmy atd. ve spojení s vizuálním uměním. .. pokračovat ve čtení