Frigg by Doepler


Autor:
Carl Emil Doepler (1824-1905)
Formát:
835 x 1006 Pixel (614579 Bytes)
Popis:
Frigg und ihre Dienerinnen. Frigg and her servants. The one on the right is presumably Gná, whom Frigg sends on errands. Behind her is presumably her horse, Hófvarpnir. The one sitting beside Frigg must be Fulla, who protects Frigg's eski (box). The wand beside Frigg seems to be similar to the one she carries in Image:Frigg als Ostara.jpg.
Komentář k Licence:
Public domain

Toto dílo je volné také v zemích, jejichž právní řád chrání majetková autorská práva po dobu života autora a 100 let po jeho smrti.


Toto dílo je ve Spojených státech amerických dílem volným (public domain), protože tam bylo registrováno u U.S. Copyright Office nebo zveřejněno před 1. lednem 1929.

Licence:
Public domain
Credit:
Wägner, Wilhelm. 1882. Nordisch-germanische Götter und Helden. Otto Spamer, Leipzig & Berlin. Page 109.
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Sun, 11 Aug 2024 18:46:54 GMT

Relevantní obrázky

(c) Bundesarchiv, Bild 102-17313 / CC-BY-SA 3.0
(c) Bundesarchiv, Bild 102-12723 / CC-BY-SA 3.0
(c) Bundesarchiv, Bild 133-295 / CC-BY-SA 3.0

Relevantní články

Bund der Deutschen

Bund der Deutschen byl nacionální obranný spolek založený 1. července 1934 na ustavující valné hromadě v Litoměřicích. Zabýval se hospodářskou, kulturní, výchovnou a sociálně podpůrnou činností. Jeho český nacionální obranářský protipól zastávaly Národní jednoty. BdD přinesl do spolkového sudetoněmeckého hnutí změnu jak v dosavadní náplni spolkové práce tak i v organizační struktuře. Po změně stanov začal pracovat na vůdcovském principu a nosná idea sudetoněmeckého společenství se ve svazovém nacionálně socialistickém programu postupně radikalizovala. Svaz pracoval v župách - Bundesgau Prag, Böhmerwaldgau, Egerlandgau, Gau Nordwestböhmen, Elster-Elbe-Gau, Gau Nordböhmen, Jeschken-Iser-Gau, Gau Ostböhmen, Gau Schlesien, Gau Nordmähren a Gau Südmähren. Na jaře 1938 se BdD přihlásil k politickému vedení v čele s Konradem Henleinem. Za druhé světové války fungoval pod spolkem pro německé etnické skupiny v zahraničí Verein für das Deutschtum im Ausland (VDA). Po vysídlení Němců z Československa zastřešuje sudetské Němce Sudetendeutsche Landsmannschaft. .. pokračovat ve čtení