General Schwartz on 60 Minutes


Autor:
U.S. Force photo/Master Sgt. Stan Parker
Formát:
3000 x 1889 Pixel (750437 Bytes)
Popis:
Air Force Chief of Staff Gen. Norton Schwartz answers questions during an interview April 15, 2009 with Lara Logan from "60 Minutes." During the discussion, General Schwartz spoke about the capabilities of the unmanned aircraft system and its significant impact to the mission. The interview is part of a broadcast that aired May 10, 2009.
Komentář k Licence:
Tento obrázek nebo soubor je dílem zaměstnance Letectva Spojených států amerických pořízeným nebo vytvořeným během výkonu oficiálních povinností. Jako dílo federální vlády USA je tento obrázek nebo soubor volným dílem.
Licence:
Public domain
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Sat, 09 Dec 2023 21:16:14 GMT


Relevantní články

60 Minutes

60 Minutes je americký televizní publicistický pořad vysílaný televizí CBS a vytvořený roku 1968 producentem Donem Hewittem. Pořad přinesl zcela nový styl televizní publicistiky a sehrál zásadní roli v rozvoji televizní investigativní žurnalistiky, když de facto stvořil postavu „pátrajícího reportéra“. Pořad se proslavil užitím některých dříve nepoužívaných metod, jako je využití skryté kamery nebo neohlášené „ofenzivní návštěvy s kamerou“ v domě či úřadě zpovídaných subjektů. Neobsahoval jen reportáže, ale i komentáře, rozhovory a klasické zpravodajství, které ovšem nesmělo přesáhnout třináct minut z hodinového pořadu, aby byla zachována pestrost, jejímž vzorem byla pestrost barevných tištěných časopisů. Typicky spolu v komentářích polemizují dva komentátoři, z nichž jeden zastává konzervativní a jeden liberální stanoviska. Prvními moderátory byli Harry Reasoner a Mike Wallace. Zejména druhého jmenovaného pořad posléze proslavil, zvláště na pozici novináře, který vede rozhovor s hosty, a to velmi útočným způsobem. K růstu popularity programu přispěly dvě kontroverzní události probíhající na počátku 70. let - válka ve Vietnamu a aféra Watergate. Velkou roli v tom sehrál Dan Rather, který se stal zpravodajem pořadu v Bílém domě. Bylo to vůbec poprvé, kdy se v americké televizi podařilo uspět publicistickému pořadu. V roce 1979 se stal nejsledovanějším americkým pořadem. Na CBS běží dosud. Časopis TV Guide ho v roce 2002 vyhlásil šestým nejlepším televizním pořadem všech dob. Za dobu své existence vyhrál více než 130 cen Emmy. Symbolem pořadu jsou od jeho počátku stopky. Ke známým novinářům v něm vystupujícím patřili Anderson Cooper, Ed Bradley, Diane Sawyerová, Christiane Amanpourová, Walter Cronkite nebo Oprah Winfreyová. .. pokračovat ve čtení