HMS Dunkirk (D09)


Autor:
Peter Smith
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
945 x 693 Pixel (408832 Bytes)
Popis:
HMS Dunkirk (D09), Royal Navy destroyer
Komentář k Licence:
VRT Wikimedia

Toto dílo je svobodné a může ho kdokoli užívat pro jakýkoli účel. Pokud si přejete tento obsah užít, nemusíte žádat o svolení, pokud dodržíte všechny licenční požadavky uvedené na této stránce.

Wikimedia obdržela e-mail s potvrzením, že držitel autorských práv souhlasil se zveřejněním za podmínek uvedených na této stránce. Tuto zprávu zkontroloval člen OTRS a uložil ji v našem archivu svolení. Ke komunikaci mají přístup důvěryhodní dobrovolníci v záznamu #2008110310025852.

Pokud máte dotazy k archivované komunikaci, použijte prosím nástěnku OTRS. Odkaz na záznam: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2008110310025852
Find other files from the same ticket: SDC query (SPARQL)

Licence:
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Sat, 05 Aug 2023 15:55:43 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Třída Battle

Třída Battle byla třída torpédoborců postavených pro Britské královské námořnictvo a Australské námořnictvo. Celkem byla plánována stavba 42 torpédoborců, dokončeno jich bylo pouze 26 jednotek. Dělily se do tří skupin. Do konce války byl do služby přijat pouze torpédoborec Barfleur, třídu ale čekala dlouhá poválečná služba. Zahraničními uživateli třídy byly Írán a Pákistán. Pákistánský torpédoborec Khaibar byl roku 1971 potopen indickým námořnictvem během indicko-pákistánské války. .. pokračovat ve čtení