Herb TarnowskieGory


Autor:
Tadeusz Gajl, vector version Bastianow
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
750 x 875 Pixel (44752 Bytes)
Popis:
Tarnowskie Góry Coat of Arms
Komentář k Licence:


Some (or all) of the elements of this image were originally created by Tadeusz Gajl, and were published in:

Herbarz polski: od średniowiecza do XX wieku, L&L, Gdańsk, 2007, ISBN 978-83-60597-10-1

Permission is granted under GNU Free Documentation License / Creative Commons ShareAlike License 3.0 to create vector versions of all Coats of arms of polish nobility from the book mentioned in the header.
VRT Wikimedia

Toto dílo je svobodné a může ho kdokoli užívat pro jakýkoli účel. Pokud si přejete tento obsah užít, nemusíte žádat o svolení, pokud dodržíte všechny licenční požadavky uvedené na této stránce.

Wikimedia obdržela e-mail s potvrzením, že držitel autorských práv souhlasil se zveřejněním za podmínek uvedených na této stránce. Tuto zprávu zkontroloval člen VRTS a uložil ji v našem archivu svolení. Ke komunikaci mají přístup důvěryhodní dobrovolníci v záznamu #2010103110006684.

Pokud máte dotazy k archivované komunikaci, použijte prosím nástěnku VRT. Odkaz na záznam: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2010103110006684
Find other files from the same ticket: SDC query (SPARQL)

GNU head Tento dokument smí být kopírován, šířen nebo upravován podle podmínek Svobodné licence GNU pro dokumenty verze 1.2 nebo libovolné vyšší verze publikované nadací Free Software Foundation. Dokument nemá neměnné části ani texty na předním či zadním přebalu. Kopie textu licence je k dispozici v oddíle nazvaném GNU Free Documentation License.
w:cs:Creative Commons
uveďte autora zachovejte licenci
Dílo smíte:
  • šířit – kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnosti
  • upravovat – pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech
Za těchto podmínek:
  • uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.
  • zachovejte licenci – Pokud tento materiál jakkoliv upravíte, přepracujete nebo použijete ve svém díle, musíte své příspěvky šířit pod stejnou nebo slučitelnou licencí jako originál.
Licence:
Credit:
Tento vektorový obrázek byl vytvořen programem Inkscape od Bastianowa (Bastian|Bastiana) na podstawie pracy Tadeusza Gajla .
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Thu, 14 Mar 2024 15:17:58 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Seznam měst v Polsku podle počtu obyvatel

Seznam 100 největších polských měst podle počtu obyvatel ke dni 31. prosince 2019 podle polského Hlavního Statistického Úřadu (GUS): .. pokračovat ve čtení

Katovické vojvodství (1975–1998)

Katovické vojvodství bylo vojvodství v Polsku, jedno ze 49 vojvodství existujících v letech 1975-1998. Jeho velikost činila 6650 km2, počet obyvatel v roce 1998 3 894 900 obyvatel. V roce 1998 se dělilo na 43 měst a 46 obcí. Sousedilo s 5 vojvodstvími: na západě s Opolským vojvodstvím, na severu s Čenstochovským vojvodstvím, na východě Kieleckým a Krakovským vojvodstvím a na jihu s Bílským vojvodstvím. Jihozápadní hranicí tvořila státní hranice Čеskoslovenskem, od 1. ledna 1993 s Českou republikou. .. pokračovat ve čtení

Mlátek a želízko

Důlní šlígle jsou dva hlavní nástroje pro středověké horníky a zároveň nejčastěji zobrazované objekty v heraldice spojované s horníky či těžbou. Jedná se o mlátek a želízko. Tyto nástroje se používaly ve středověku nebo se mohou používat i v současnosti při primitivní těžbě. Želízko je primitivnější nástroj s ostrou částí, která je určena k vytesávání profilu. Mlátek je pak druh kladiva používaný k tlučení do želízka. .. pokračovat ve čtení