K30Venetia


Autor:
אלוף שלמה אראל תל אביב
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
1974 x 1448 Pixel (412055 Bytes)
Popis:
הפריגטה אח"י משגב (ק-30) בנמל ונציה
Komentář k Licence:
VRT Wikimedia

Toto dílo je svobodné a může ho kdokoli užívat pro jakýkoli účel. Pokud si přejete tento obsah užít, nemusíte žádat o svolení, pokud dodržíte všechny licenční požadavky uvedené na této stránce.

Wikimedia obdržela e-mail s potvrzením, že držitel autorských práv souhlasil se zveřejněním za podmínek uvedených na této stránce. Tuto zprávu zkontroloval člen OTRS a uložil ji v našem archivu svolení. Ke komunikaci mají přístup důvěryhodní dobrovolníci v záznamu #2015031710023848.

Pokud máte dotazy k archivované komunikaci, použijte prosím nástěnku OTRS. Odkaz na záznam: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2015031710023848
Find other files from the same ticket: SDC query (SPARQL)

Licence:
Credit:
אלוף שלמה אראל תל אביב
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Mon, 26 Jun 2023 13:33:24 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Třída River (1942)

Třída River byla třída protiponorkových fregat Britského královského námořnictva stavěných v době druhé světové války. Původně byly označovány jako „dvoušroubové korvety“. Jejich hlavním úkolem byl doprovod konvojů v severním Atlantiku. Rozsáhlou třídu tvořilo plných 151 plavidel. Fregaty byly stavěny loděnicemi ve Spojeném království, Kanadě a Austrálii. Britské fregaty této třídy byly pojmenovány po řekách a kanadské po městech, přesto jsou všechna plavidla jednotně označována jako třída River. Za druhé světové války jich většinu provozovala námořnictva Velké Británie a Kanady, přičemž menší množství získaly Austrálie, Jižní Afrika, USA a Svobodná Francie. .. pokračovat ve čtení