Lascar eruption 2006b


Autor:
Neil from Santiago, Chile
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
1119 x 519 Pixel (64532 Bytes)
Popis:
2006 eruption of Lascar Volcano. Flickr caption: "La tos del Lascar".
Komentář k Licence:
w:cs:Creative Commons
uveďte autorazachovejte licenci
Dílo smíte:
  • šířit – kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnosti
  • upravovat – pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech
Za těchto podmínek:
  • uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.
  • zachovejte licenci – Pokud tento materiál jakkoliv upravíte, přepracujete nebo použijete ve svém díle, musíte své příspěvky šířit pod stejnou nebo slučitelnou licencí jako originál.
Checked copyright icon.svg This image was originally posted to Flickr by neil k. at https://www.flickr.com/photos/34046424@N00/155228394. It was reviewed on 22. prosince 2007 by FlickreviewR and was confirmed to be licensed under the terms of the cc-by-sa-2.0.
22. prosince 2007
Licence:
Credit:
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Sun, 09 Jul 2023 19:28:04 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Láscar

Láscar je nejaktivnější stratovulkán severní části Chile, od počátku 20. století bylo zaznamenáno více než dvacet erupcí, převážně explozivního charakteru. Největší se odehrála v roce 1993, když objem vyvržené lávy byl více než 4 mil. m3 a popelový spád byl zaznamenán až v Buenos Aires. V stavbě sopky převažují andezity a dacity, na vrcholu se nachází šest překrývajících se kráterů. Sopka je tvořena dvěma centry – východním a západním, během historie se aktivita přesunula z východního centra na západní. .. pokračovat ve čtení