Malerische Ansichten aus Krain - Gottschee


Autor:
Formát:
8350 x 6350 Pixel (21479967 Bytes)
Popis:
Litografija Kočevja iz zbirke Malerische Ansichten aus Krain.
Komentář k Licence:
Toto je věrná fotografická reprodukce původního dvourozměrného uměleckého díla. Ono dílo je samo volným dílem, a to z následujícího důvodu:
Public domain

Toto dílo je volné také v zemích, jejichž právní řád chrání majetková autorská práva po dobu života autora a 100 let po jeho smrti.


You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States.
Oficiálním stanoviskem nadace Wikimedia Foundation je, že „věrné reprodukce dvourozměrných volných děl jsou také volné a opačná tvrzení jsou útokem na samotný koncept volných děl.“ Podrobnosti naleznete na stránce Commons:When to use the PD-Art tag.
Tato fotografická reprodukce se tedy také považuje za volné dílo. Uvědomte si, že v závislosti na místních zákonech může být další užití tohoto díla ve vaší jurisdikci zakázáno či omezeno. Vizte Commons:Reuse of PD-Art photographs.
Licence:
Public domain
Credit:
This image is available from the Digital Library of Slovenia under the reference number QLYI3AXZ
This tag does not indicate the copyright status of the attached work. A normal copyright tag is still required. See Commons:Licensing for more information.
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Tue, 19 Mar 2024 00:51:28 GMT

Relevantní obrázky

(c) Bundesarchiv, Bild 134-A383 / CC-BY-SA 3.0
(c) Bundesarchiv, Bild 146-1977-086-29A / Sennecke, Robert / CC-BY-SA 3.0
(c) ŠJů, Wikimedia Commons, CC BY-SA 3.0
(c) Bundesarchiv, Bild 183-33528-0002 / CC-BY-SA 3.0
(c) Bundesarchiv, Bild 102-14749 / o.Ang. / CC-BY-SA 3.0

Relevantní články

Verein für das Deutschtum im Ausland

Verein für das Deutschtum im Ausland vznikl v roce 1908 z německého školského spolku Allgemeiner Deutscher Schulverein. Po první světové válce zaujal vedoucí pozici v péči o etnické Němce v zahraničí, kde se zasazoval o posílení jejich hospodářských, sociálních a kulturních pozic. Další rovinou VDA činnosti bylo šíření významu německých menšin pro německý národ žijící uvnitř Německé říše. Na výročním sjezdu VDA v Pasově (1933) došlo nejen k odsouhlasení změny dosavadního názvu na Volksbund a k přijetí nového znaku modré chrpy, ale také k prosazení vůdcovského principu a árijského paragrafu. V letech 1937–1938 byl spolek NS-zglajchšaltován. Po obnovení spolku v roce 1955 nese název Verein für Deutsche Kulturbeziehungen im Ausland. .. pokračovat ve čtení