NGC 5005


Autor:
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
3811 x 1951 Pixel (2071402 Bytes)
Popis:

Lots of cosmic rays in this one I had to remove manually even after running my automatic noise removal over it. It's so difficult for a computer to tell the difference between cosmic rays and actual galaxy parts. The tattered blue bits emanating from the core I think are interesting, though they are a little difficult to see. <a href="http://www.geckzilla.com/apod/NGC5005.jpg" rel="nofollow">www.geckzilla.com/apod/NGC5005.jpg</a>

HST_9788_b8_ACS_WFC_F658N_sci

HST_9788_b8_ACS_WFC_F814W_sci
Komentář k Licence:
Checked copyright icon.svg Tento obrázek byl původně nahrán na Flickr a odtud dne načten na Commons pomocí nástroje Flickr upload bot Fabian RRRR. Bylo ověřeno, že k datu načtení na Commons odpovídaly licenční podmínky souboru uvedené licenci.
w:cs:Creative Commons
uveďte autora
Tento soubor podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 2.0 Generic
Dílo smíte:
  • šířit – kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnosti
  • upravovat – pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech
Za těchto podmínek:
  • uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.

Licence:
Credit:
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Fri, 23 Jul 2021 05:28:45 GMT


Relevantní články

NGC 5005

NGC 5005 je spirální galaxie v souhvězdí Honicích psů vzdálená od Země přibližně 60 milionů světelných let. Objevil ji William Herschel 1. května 1785. Má poměrně jasné jádro a jasný disk, který obsahuje několik prachových pásů. Díky své velké plošné jasnosti je za příznivých podmínek viditelná i v menších hvězdářských dalekohledech. .. pokračovat ve čtení