Nutshell Studies of Unexplained Death, Barn diorama 2


Autor:
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
5760 x 3840 Pixel (11942270 Bytes)
Popis:
Description of events & information that accompany the Barn diorama:

Eben Wallace, a local farmer, was found dead by his wife, Imelda.

Mrs. Imelda Wallace was questioned and gave the following statement:

Mr. Wallace was hard to get along with. When things didn’t go the way he wanted, he would go out to the barn, threatening suicide. Mr. Wallace would stand up on a bucket and put a noose around his neck, but she would always manage to persuade him not to do it. On the afternoon of July 14, about four o’clock, they had a dispute. Mr Wallace made his usual threats but she didn’t follow him to the barn right away. When she did go to the barn, she found the premises as represented in the model.

The bucket usually stood in the corner just inside the barn door, but yesterday she had used it and had left it out by the pump. The rope was always kept fastened to the beam just the way it was found—it was part of the regular barn hoist.
Komentář k Licence:
Must attribute to Lorie Shaull if used elsewhere, other than on Wikimedia and its projects.
Licence:
Credit:
Vlastní dílo
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Tue, 09 Jan 2024 03:04:38 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Frances Glessner Lee

Frances Glessner Lee byla americká forenzní vědkyně. Měla vliv na rozvoj forenzní vědy ve Spojených státech. Vytvořila Studie nevysvětlených úmrtí v kostce, což je 20 dioramat skutečných kriminálních případů vytvořených do nejmenších detailů v měřítku 1:12, které se používaly pro školení vyšetřovatelů vražd. Osmnáct dioramat stále používá Marylandský úřad hlavního soudního lékaře pro výukové účely. Diorama jsou nyní považována za umělecké objekty. Frances Glessner Lee se také podílela na založení katedry soudního lékařství na Harvardu, kam věnovala i Magrathovu knihovnu soudního lékařství. Stala se první ženskou policejní kapitánkou ve Spojených státech a je známá jako „matka soudního lékařství”. .. pokračovat ve čtení