Nutshell Studies of Unexplained Death, Dark Bathroom diorama


Autor:
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
5760 x 3840 Pixel (15293450 Bytes)
Popis:
Description of events & information that accompany the Dark Bathroom diorama

Reported to Nutshell Laboratories by Desk Sergeant Moriarty of the Central City Police as he recalled it.

Maggie Wilson was found dead by Lizzie Miller.

Ms. Miller was able to supply the following information:

Ms. Miller roomed in the same house as Maggie Wilson but knew her only as they met in the hall. She thought Maggie was subject to fits (seizures). A couple of male friends came to see Maggie fairly regularly. On Sunday night in early November in 1896, the men were there and there was a good deal of drinking going on. Some time after they left, Lizzie heard the water still running in the bathroom. Upon opening the door she found the scene as set forth in the model.
Komentář k Licence:
Must attribute to Lorie Shaull if used elsewhere, other than on Wikimedia and its projects.
Licence:
Credit:
Vlastní dílo
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Tue, 09 Jan 2024 03:04:47 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Frances Glessner Lee

Frances Glessner Lee byla americká forenzní vědkyně. Měla vliv na rozvoj forenzní vědy ve Spojených státech. Vytvořila Studie nevysvětlených úmrtí v kostce, což je 20 dioramat skutečných kriminálních případů vytvořených do nejmenších detailů v měřítku 1:12, které se používaly pro školení vyšetřovatelů vražd. Osmnáct dioramat stále používá Marylandský úřad hlavního soudního lékaře pro výukové účely. Diorama jsou nyní považována za umělecké objekty. Frances Glessner Lee se také podílela na založení katedry soudního lékařství na Harvardu, kam věnovala i Magrathovu knihovnu soudního lékařství. Stala se první ženskou policejní kapitánkou ve Spojených státech a je známá jako „matka soudního lékařství”. .. pokračovat ve čtení