PFUK interier


Autor:
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
3000 x 4545 Pixel (5144602 Bytes)
Popis:
Hlavní hala budovy Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Budovu v novoklasicistním stylu navrhl zakladatel moderní české architektury Jan Kotěra, po jeho smrti byl projekt dokončen Ladislavem Machoněm.
Komentář k Licence:
w:cs:Creative Commons
uveďte autora zachovejte licenci
Dílo smíte:
  • šířit – kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnosti
  • upravovat – pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech
Za těchto podmínek:
  • uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.
  • zachovejte licenci – Pokud tento materiál jakkoliv upravíte, přepracujete nebo použijete ve svém díle, musíte své příspěvky šířit pod stejnou nebo slučitelnou licencí jako originál.
Summary:
In using this image or any subsequent derivatives of it, you are required to release the image under the same license.
Attribution of this image to the author (jklamo) is required in a prominent location near to the image.
No other conditions may be added to, or removed from this license without the permission of the author and copyright holder.

Please review the full license requirements carefully before using this image. If you would like to clarify the terms of the license or negotiate less restrictive commercial licensing outside of the bounds of CC-BY-SA, please contact me by email, or if you don't have a Wikipedia account you can leave a message on my talk page with your contact details and your request.

Nejdůležitější části licence:
Toto dílo je poskytováno za podmínek licence CC BY-SA 3.0. Nabyvatel je oprávněn rozšiřovat nebo sdělovat veřejnosti upravené dílo výhradně za podmínek tohoto licenčního ujednání či jeho pozdější verze. Nabyvatel není oprávněn omezovat užití upraveného díla nad rámec stanovený tímto ujednáním.
Při rozšiřování díla nebo upraveného díla nebo při jejich sdělování veřejnosti je nabyvatel povinen připojit beze změny všechny copyrightové doložky a je povinen způsobem odpovídajícím danému nosiči a v přiměřené formě uvést zejména pseudonym autora (jklamo). Nabyvateli zaniká licence k dílu okamžikem, kdy nabyvatel poruší podmínky této licence.

Před požitím toho obrázku si tuto licenci prostudujte. Pokud Vám některá ustanovení nejsou jasná nebo je nemůžete dodržet, ale rádi byste moje dílo využili, můžete mne kontakovat mailem nebo mi zanechat zprávu na mé diskusní stránce.

Licence:
Credit:
Vlastní dílo
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Sat, 23 Mar 2024 07:47:53 GMT

Relevantní obrázky

(c) Sergey Ashmarin, CC BY-SA 3.0
(c) Radek Linner, CC BY-SA 3.0
(c) Renardo la vulpo, CC BY-SA 3.0
© Raimond Spekking / CC BY-SA 4.0 (via Wikimedia Commons)
(c) ŠJů, Wikimedia Commons, CC BY-SA 3.0
(c) Gregorini Demetrio, CC BY-SA 3.0

Relevantní články

Právnická fakulta Univerzity Karlovy

Právnická fakulta Univerzity Karlovy je fakulta Univerzity Karlovy, která uskutečňuje vzdělávací a vědeckou činnost v oboru právo. Je jednou ze čtyř původních fakult této univerzity, založena byla spolu s ní už v roce 1348. Roku 1372 se oddělila v samostatnou právnickou univerzitu, která zanikla počátkem husitských válek. Fakulta byla obnovena až roku 1624 a současná právnická fakulta se navíc odvozuje od rozdělení celé univerzity na českou a německou roku 1882. .. pokračovat ve čtení

Česká architektura

Česká architektura, či přesněji architektura v Česku je pojem, který zahrnuje množství významných historických i moderních architektonických památek v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. Od prvních počátků do současnosti jsou v ní zastoupeny snad všechny historické styly, najdeme mezi nimi mnoho památek z různých historických období. Některé z nich jsou zapsány na seznamu Světového dědictví UNESCO. .. pokračovat ve čtení