Památník obětí komunismu - Teplice(detail)


Autor:
Teplice
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
768 x 1024 Pixel (523211 Bytes)
Popis:
Na památku všech popravených, uvězněných a utiskovaných obětí komunismu. Prsť od Zborova, Dukly, Dunkerque, Ruzyně, Terezína a Pankráce.
Komentář k Licence:
w:cs:Creative Commons
uveďte autora
Tento soubor podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 2.0 Generic
Dílo smíte:
  • šířit – kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnosti
  • upravovat – pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech
Za těchto podmínek:
  • uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.
This image was originally posted to Flickr by Teplice at https://www.flickr.com/photos/54772820@N07/5269869648. It was reviewed on 24. prosince 2011 by FlickreviewR and was confirmed to be licensed under the terms of the cc-by-2.0.
24. prosince 2011
Licence:
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Thu, 21 Mar 2024 20:23:27 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Komunistický režim v Československu

Komunistický režim, komunistická diktatura nebo také komunistická totalita je označení pro období, po které v Československu vládla Komunistická strana Československa (KSČ). Zahájil je Únorový převrat roku 1948 a ukončila sametová revoluce v listopadu 1989. V této době bylo Československo součástí východního bloku a členským státem Varšavské smlouvy a RVHP. Během tohoto režimu, zvláště během prvních deseti let, byly statisíce lidí z politických důvodů uvězněny[zdroj?], internovány nebo umístěny do pracovních či koncentračních táborů či PTP a tisíce dalších se staly obětí justičních vražd nebo zemřely ve vězení či při pokusu o překonání železné opony. .. pokračovat ve čtení