Erik van Leeuwen, držitel autorských práv k tomuto dílu, ho tímto zveřejňuje za podmínek následující licence:
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Fri, 15 Mar 2024 02:27:37 GMT

Relevantní obrázky

Relevantní články

Česko na Mistrovství Evropy v atletice do 23 let 2011

V nominaci na 8. Mistrovství Evropy v atletice do 23 let bylo 34 českých atletů. Česká republika v Ostravě vybojovala jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili. Kateřina Cachová skončila v sedmiboji na druhém místě, když zaostala za vítězkou Grit Šadeikovou pouze o 11 bodů. Na třetím místě skončil Pavel Maslák v běhu na 200 m. Čeští atleti také dosáhli na dvanáct umístění v elitní osmičce. .. pokračovat ve čtení

Pavel Maslák

Pavel Maslák je český atlet, sprinter, trojnásobný halový mistr světa a také trojnásobný halový mistr Evropy v běhu na 400 metrů. Je jediným atletem v historii, kterému se v běhu na 400 metrů podařilo získat třikrát titul halového mistra světa na třech po sobě jdoucích šampionátech a s tuto bilancí je zároveň i historicky nejúspěšnějším českým atletem v dosavadních dějinách halových mistrovství světa. .. pokračovat ve čtení