Richard dawkins lecture


Autor:
Matthias Asgeirsson from Iceland
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
1731 x 2194 Pixel (1068379 Bytes)
Popis:
Richard Dawkins giving a lecture based on his book, The God Delusion, in Reykjavik
Komentář k Licence:
w:cs:Creative Commons
uveďte autora zachovejte licenci
Dílo smíte:
  • šířit – kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnosti
  • upravovat – pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech
Za těchto podmínek:
  • uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.
  • zachovejte licenci – Pokud tento materiál jakkoliv upravíte, přepracujete nebo použijete ve svém díle, musíte své příspěvky šířit pod stejnou nebo slučitelnou licencí jako originál.
Tento obrázek, který byl původně zveřejněn na Flickru, zkontroloval 6. června 2007 správce nebo kontrolor riana_dzasta a potvrdil, že je na Flickru dostupný pod správnou licencí.
Licence:
Credit:
Richard Dawkins on Flickr
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Mon, 12 Feb 2024 00:08:53 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Richard Dawkins

Clinton Richard Dawkins je britský zoolog, etolog a biolog. Na širší veřejnost má vliv jako popularizátor evoluční teorie a sociobiologie. Před svým odchodem do důchodu v roce 2008 působil jako profesor na univerzitě v Oxfordu. Dále působí jako spisovatel. .. pokračovat ve čtení

Nejvýznačnější světoví myslitelé podle časopisů Prospect a Foreign Policy

Světoví myslitelé časopisů Prospect a Foreign Policy, anglicky The world’s top 50 thinkers, je žebříček či výběr, který sestavuje americký časopis Foreign Policy ve spolupráci s britským časopisem Prospect Magazine. Poprvé byl žebříček sestaven v roce 2005, kdy Prospect vyzval Foreign Policy ke spolupráci na žebříčku a spolupráci zopakovali v roce 2008. V letech 2009 až 2017 žebříček sestavoval Foreign Policy a od roku 2019 pokračuje Prospect. V žebříčku mohou být pouze žijící lidé. Z českých osobností v prvním vydání skončil na čtvrtém místě Václav Havel a zařazen byl i ve dvou následujících ročnících. Ze slovenských osobností byl vybrán v prvním ročníku politický analytik Pavol Demeš. .. pokračovat ve čtení