Robert Gascoyne-Cecil 1947


Autor:
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
1524 x 2167 Pixel (823868 Bytes)
Popis:
Robert Gascoyne-Cecil, 5th Marquess of Salisbury
Komentář k Licence:
w:cs:Creative Commons
uveďte autora zachovejte licenci
Dílo smíte:
  • šířit – kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnosti
  • upravovat – pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech
Za těchto podmínek:
  • uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.
  • zachovejte licenci – Pokud tento materiál jakkoliv upravíte, přepracujete nebo použijete ve svém díle, musíte své příspěvky šířit pod stejnou nebo slučitelnou licencí jako originál.
Licence:
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Thu, 14 Mar 2024 02:53:17 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Robert Cecil, 5. markýz ze Salisbury

Robert Arthur James Gascoyne-Cecil, 5. markýz ze Salisbury, byl britský státník z významného šlechtického rodu Cecilů. Ve dvou vládách Winstona Churchilla zastával několik ministerských funkcí a dvakrát byl předsedou Sněmovny lordů. Věnoval se především problematice kolonií a proslul jako imperialista se snahou o zachování britské koloniální říše. .. pokračovat ve čtení

Ministr dominií Spojeného království

Ministr pro záležitosti dominií Spojeného království byla funkce ve vládě Spojeného království zaměřená na vztahy s tehdejšími britskými dominii - Kanadou, Austrálií, Novým Zélandem, Jižní Afrikou, Newfoundlandem, Irským svobodným státem a samosprávnou korunní kolonií Jižní Rhodesie. Jednalo se o zámořská území s vlastním parlamentním systémem, zatímco kolonie řízené přímo z Londýna spadaly nadále pod ministerstvo kolonií. Funkce ministra dominií byla vytvořena roku 1925 a zpočátku byli ministři dominií zároveň ministry kolonií. Toto opatření skončilo roku 1930, přestože se tak stalo ještě na dvě krátká období v roce 1931 a 1938-1939. Roku 1947 byl název funkce změněn na ministra pro vztahy v Commonwealthu. Vykonavatelé úřadu obvykle byli členy kabinetu. Nejdéle sloužícím ministrem dominií byl James Henry Thomas. .. pokračovat ve čtení