Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Mon, 25 Sep 2023 07:58:44 GMT

Relevantní obrázky

Relevantní články

Mistrovství světa v atletice 2011 – Ženy 100 metrů překážek

Běh na 100 metrů překážek žen na Mistrovství světa v atletice 2011 se uskutečnil 2. a 3. září. Ve finálovém běhu zvítězila Australanka Sally Pearsonová v osobním rekordu 12,28 s, čímž vytvořila nový rekord šampionátu. Za třiadvacet let starým světovým rekordem Bulharky Jordanky Donkovové zaostala o sedm setin sekundy. Američanka Danielle Carruthersová získala stříbro a další Američanka Dawn Harperová bronz ve shodném čase 12,47 s, který byl pro obě novým osobním rekordem. .. pokračovat ve čtení

Sally Pearsonová

Sally Pearsonová, rozená Sally McLellanová je bývalá australská atletka, olympijská vítězka a dvojnásobná mistryně světa, která se specializovala na krátké sprinty a překážkové běhy. .. pokračovat ve čtení