Screenshot-LBreakout2


Autor:
Original uploader was Wilinckx
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
643 x 479 Pixel (33201 Bytes)
Popis:
Скрыншот гульні серыі «Breakout» LBreakout2. Гэта праграмнае забеспячэнне распаўсюджваецца на GPL. Гэты скрыншот быў зроблены самім Wilinckx. Калі я магу мець аўтарскія правы на гэты скрыншот, я адмаўляюся ад яго.
Komentář k Licence:

Tento snímek obrazovky buď nezobrazuje žádné autorskoprávně chráněné části programů, nebo příslušné programy jejich autoři uvolnili pod některou svobodnou licencí (která je uvedena jako součást rámečku s licenční informací), a soubor proto vyhovuje pravidlům Wikimedia Commons. Obrázek tedy lze využívat v souladu s podmínkami příslušné licence. Svobodná licence programu:

Poznámka: Pokud snímek obrazovky zobrazuje autorské dílo, které není přímým výsledkem samotného zdrojového textu programu (např. text či grafika vytvořená uživatelem), musí být pro toto dílo uvedena oddělená licence.


GNU head

Toto dílo je svobodný software; můžete jej šířit nebo upravovat podle podmínek GNU General Public License vydané Free Software Foundation; ve verzi 2 nebo v libovolné novější verzi. Toto dílo je šířeno v naději, že bude užitečné, ale bez jakékoli záruky; dokonce i bez záruky prodejnosti nebo vhodnosti pro daný účel. Další podrobnosti najdete ve verzi 2 a verzi 3 GNU General Public License.

Licence:
GPL
Licenční podmínky:
GNU General Public License
Credit:
LBreakout2
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Tue, 02 Apr 2024 15:41:05 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Historie videoher

Historie videoher zahrnuje již období po druhé světové válce. První hry byly programovány na sálových počítačích na univerzitách a výzkumných pracovištích. Asi prvním mezníkem historie byl rok 1958, kdy vznikla hra Tennis for Two, kterou vytvořil americký fyzik William Higinbotham. Významné byly také projekty americké laboratoře umělé inteligence – MIT. Na počátku šedesátých let zde vznikla hra Spacewar!, která byla časem portována pro mikropočítač PDP-1. Až v sedmdesátých letech začaly vznikat sériově produkované arkády. Objevily se další herní žánry, například střílečky, hry na hrdiny nebo simulátory. Na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let se herní automaty v USA staly součástí popkultury a arkádové herní konzole se začaly objevovat v kinech, nákupních centrech apod. V Evropě se rozšířilo hraní videoher až s nástupem domácích a osobních počítačů. V Československu a později i České republice se začaly počítačové hry výrazně prosazovat po roce 1989. Devadesátá léta byla charakterizována rychlým rozvojem hardwaru i softwaru. Rostl výkon počítačů i kapacita datových médií. Na základě nových technologií vznikly nové herní koncepty a úspěšné série. Zobrazení třetího rozměru umožnilo rozvoj simulátorů, například sérii Descent. Rozšířil se žánr FPS. Do popředí zájmu se dostaly vojenské a budovatelské strategie (SimCity). Rozšířily se také online hry, které uživatelé hráli ve webových prohlížečích na internetu. .. pokračovat ve čtení