Starting Glitch Costs Teela in 2010 Winter Olympics Biathlon

Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
1233 x 841 Pixel (641840 Bytes)
Popis:
U.S. Army World Class Athlete Program biathlete Sgt. Jeremy Teela (far right, #9) shoots a perfect 10 for 10 from the prone position en route to a 24th place finish Feb. 16 in the OIympic men's 12.5-kilometer pursuit at Whistler Olympic Park in British Columbia, Canada. With #8: Björn Ferry, in green Pavol Hurajt
Komentář k Licence:
Checked copyright icon.svg Tento obrázek byl původně nahrán na Flickr a odtud dne 18. února 2010, 23:20 načten na Commons pomocí nástroje Flickr upload bot Pauk. Bylo ověřeno, že k datu načtení na Commons odpovídaly licenční podmínky souboru uvedené licenci.
Za těchto podmínek:
  • uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.
Licence:
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Sun, 19 Mar 2023 15:04:01 GMT

Relevantní obrázky

Relevantní články

Světový pohár v biatlonu 2018/2019 – Canmore

7. podnik Světového poháru v biatlonu v sezóně 2018/19 probíhal od 7. do 8. února 2019 v kanadském Canmore. Na programu podniku byly původně mužská a ženská štafeta, vytrvalostní závody a závody s hromadným startem. Z důvodu velkých mrazů byly vytrvalostí závody zkráceny a místo závodů s hromadným startem se měly běžet závody ve sprintech, ale protože mrazy neustoupily, byly sprinty nakonec zrušeny. V Canmore se tedy uskutečnily pouze štafety a zkrácené vytrvalostní závody. .. pokračovat ve čtení