Traditional indonesian instruments04


Autor:


fir0002
flagstaffotos [at] gmail.com
Canon 20D + Tamron 28-75mm f/2.8
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
1600 x 1067 Pixel (427991 Bytes)
Popis:
The gong group of the gamelan at the Indonesian Embassy in Australia
Komentář k Licence:


Using this image: licensing/copyright information

Note: this image is not in the Public Domain.

Under the CC BY-NC: you are free to copy, distribute, transmit and adapt this work provided that correct attribution is provided. Attribution must be provided in a prominent location to "Fir0002/Flagstaffotos".

Under the GFDL 1.2: please note details below
Under the GFDL v1.2 (only option): any reproduction of this image, in any medium, must appear with a copy of, or full (hyperlinked) URL of the GFDL license. In addition, attribution of this image to "Fir0002/Flagstaffotos" is required and you are required to release the image (or any subsequent derivatives of it) under the GFDL v1.2. No other conditions may be added to, or removed from this license without the permission of the author and copyright holder.
If you require a less restrictive commercial license please email "flagstaffotos [at] gmail.com" to negotiate terms.
Licence:
Licenční podmínky:
GNU Free Documentation License 1.2
Credit:
Vlastní dílo
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Thu, 12 Oct 2023 07:49:10 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Gong

Gong je východo- a jihovýchodoasijský hudební bicí nástroj, který má formu plochého kruhového kovového disku, do kterého bouchá paličkou. Kořeny gongu lze vysledovat zpět až do doby bronzové kolem roku 3500 př. n. l. Termín "gong" má původ v Jávě a vědecký a archeologický výzkum ukázal, že Barma, Čína, Jáva a Annam byly ve starověku jeho čtyřmi hlavními výrobní centry. Gong později v 18. století našel cestu do západního světa, kde se mimo jiné používal v bicí sekci symfonického orchestru. Forma bronzového kotlového gongu, známého jako tibetská mísa, byla široce používána ve starověkém Řecku a Římě, například ve slavném Orákulu v Dodoně, kde se také používaly diskové gongy. .. pokračovat ve čtení