Já, držitel autorských práv k tomuto dílu, ho tímto zveřejňuji za podmínek následující licence:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Tue, 17 Jan 2023 02:30:04 GMT

Relevantní články

Hokejová bitka ve Zlíně (2010)

Hokejová bitka v utkání Zlín–Sparta se odehrála 31. ledna 2010 na zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně při utkání 46. kola sezóny 2009/2010 nejvyšší soutěže v tomto sportu v České republice, Extraligy ledního hokeje. Utkání skončilo vítězstvím domácího celku v poměru 4–1, avšak během utkání bylo kvůli bitkám mezi hráči uděleno celkem 439 trestných minut, což je rekord soutěže. Utkání navíc kvůli vyloučení nedohrálo 14 hráčů. Do tohoto utkání bylo zápasem s nejvíce udělenými tresty utkání Zlín–Vsetín odehrané dne 29. října 2004 v rámci 18. kola sezóny 2004/2005, v němž bylo uděleno celkem 248 trestných minut. .. pokračovat ve čtení