Broken crossed circle


Autor:
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
640 x 640 Pixel (323 Bytes)
Popis:
Bent-hooks swastika. It can be either sunwise or widdershins, although sunwise (right-facing, as above) is more natural for a sun symbol.
Komentář k Licence:
Nazi symbol Právní upozornění
Tento soubor zobrazuje nebo se podobá symbolům používaným národně socialistickou vládou Německa (NSDAP/nacisté) nebo organizací blízkou jí nebo jiné straně zakázané německým Spolkovým ústavním soudem.

Používání znaků těchto v Německu zakázaných organizací (například používání nacistické svastiky a dalších znaků) může být v závislosti na kontextu trestné také na Ukrajině, v Rakousku, Maďarsku, Polsku, Česku, Francii, Rusku, Brazílii a dalších státech. V Německu je příslušnou právní normou paragraf 86a trestního zákoníku (StGB), v Česku § 403 trestního zákoníku.

Licence:
Výhrada:
nazi
Credit:
Vlastní tvorba založená na: Broken crossed circle.ant.png od Ant.
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Wed, 07 Feb 2024 23:06:01 GMT

Relevantní obrázky

(c) Union of Slavic Rodnover Communities / Союз Славянских Общин Славянской Родной Веры, ССО СРВ, CC BY-SA 4.0
(c) Union of Slavic Rodnover Communities / Союз Славянских Общин Славянской Родной Веры, ССО СРВ, CC BY-SA 4.0

Relevantní články

Společnost Thule

Společnost Thule byla německá skupina okultistů založená roku 1918 jakožto odnož ariosofické společnosti Germanenorden německým šlechticem Rudolfem von Sebottendorfem. .. pokračovat ve čtení

Rodnověří

Rodnověří neboli rodná víra, či jazyčnictví, je novopohanské náboženství a nové náboženské hnutí hlásící se k odkazu slovanského předkřesťanského náboženství, které kompletně vymizelo už v období středověku. Obecně bývá označováno jako slovanské novopohanství nebo jen pohanství, avšak ne vždy se organizace a následovníci rodné víry s těmito termíny ztotožňují. .. pokračovat ve čtení