Coat of arms of the duke of Northumberland


Autor:
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
585 x 680 Pixel (414171 Bytes)
Popis:
coat of arms of the duke of Northumberland

Arms. Quarterly: 1st and 4th grandquarters: 1st and 4th counterquartered: 1st and 4th, Or a Lion rampant Azure (Brabant and Lovaine); 2nd and 3rd, Gules three Lucies hauriant Argent (Lucy); 2nd and 3rd, Azure five Fusils conjoined in fess Or (Percy); 2nd and 3rd grandquarters: quarterly: 1st and 4th, Or three Bars wavy Gules (Drummond); 2nd and 3rd, Or a Lion's Head erased within a Double Tressure flory counterflory Gules (Drummond, coat of augmentation).

Crest. On a Chapeau Gules turned up Ermine a Lion statant with tail extended Azure.

Supporters. Dexter: a Lion rampant Azure; Sinister: a Lion rampant guardant Or ducally crowned of the last gorged with a Collar compony Argent and Azure.

Motto. Esperance En Dieu (Hope in God).

Licence:
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Mon, 25 Mar 2024 02:40:52 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

George Percy, 5. vévoda z Northumberlandu

George Percy, 5. vévoda z Northumberlandu byl britský politik. Za stranu toryů byl přes třicet let poslancem Dolní sněmovny, od roku 1830 byl po otci členem Sněmovny lordů, titul vévody zdědil po bratranci v roce 1865. V několika konzervativních vládách zastával nižší funkce. .. pokračovat ve čtení

Seznam titulárních říšských knížat

emTato stránka představuje seznam titulárních, tedy nevládnoucích či alespoň nestavovských knížecích rodů, jmenovaných panovníky Svaté říše římské. Titulární knížata neměla žádná politická práva ve smyslu říšských zákonů. V některých případech ale mohlo jít i o (téměř) suverénní panovníky jak uvnitř říše, tak za jejími hranicemi. Z řad suverénů jsou v následujícím seznamu vypsáni jen ti, kteří nedrželi svá léna v říšské Itálii. V seznamu jsou dále také duchovní knížata, pokud se jejich knížecí titul vázal (také) na výslovně udělenou osobní knížecí hodnost a nikoli (jen) jako titul svázaný s duchovním úřadem. Tučně je označeno jméno rodu či jméno území, na něž se vázal říšský knížecí titul. V některých případech uplynul nějaký čas mezi vlastním povýšením do knížecího stavu a vystavením knížecího diplomu. Není-li uvedeno jinak, vztahují se zde uvedená data ke dni vystavení diplomu. .. pokračovat ve čtení