No machine-readable source provided. Own work assumed (based on copyright claims).
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Mon, 01 Apr 2024 07:38:50 GMT

Relevantní články

Vlajka Spojených států amerických

Vlajka Spojených států amerických je jeden ze státních symbolů Spojených států amerických. .. pokračovat ve čtení

Valerij Borzov

Valerij Filipovič Borzov je bývalý sovětský atlet, běžec, sprinter, olympijský vítěz a trojnásobný mistr Evropy v běhu na 100 metrů a olympijský vítěz a mistr Evropy v běhu na 200 metrů, předseda Ukrajinské lehkoatletické federace a politik. .. pokračovat ve čtení

Robert Garrett

Robert S. Garrett byl americký atlet, jeden z nejvýznamnějších atletů přelomu 19. a 20. století, když na 1. letních olympijských hrách 1896 v Athénách získal dvě zlaté a dvě stříbrné medaile a na následujících hrách 1900 v Paříži připojil ještě dvě bronzové medaile. Tyto medaile získal v soutěžích vrhačských a skokanských. .. pokračovat ve čtení

Bob Hayes

Robert Lee „Bob“ Hayes byl americký atlet, sprinter, dvojnásobný olympijský vítěz. .. pokračovat ve čtení

Alonzo Babers

Alonzo C. Babers je bývalý americký atlet, sprinter, specialista na 400 metrů, dvojnásobný olympijský vítěz. .. pokračovat ve čtení

Clarence Houser

Lemuel Clarence ("Bud") Houser byl americký atlet, specializující se na vrh koulí a hod diskem, trojnásobný olympijský vítěz. .. pokračovat ve čtení

Greg Rutherford

Gregory James "Greg" Rutherford, MBE je britský atlet, olympijský vítěz a mistr světa ve skoku dalekém. .. pokračovat ve čtení