Flemming1882Tafel1Fig14


Autor:
Walther Flemming. Professor der Anatomie in Kiel.
Formát:
458 x 469 Pixel (76503 Bytes)
Popis:
Salivary gland cell from Chironomus spec., larvae. Fresh, with 1 per cent formic acid. Structure of the cell substance. BALBIANI ball of threads in the nucleus, turns drawn only as far as followable; banding of the thread, which is presented dark, as after staining.
Komentář k Licence:
Public domain

Toto dílo je volné také v zemích, jejichž právní řád chrání majetková autorská práva po dobu života autora a 70 let po jeho smrti.


You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States. Note that a few countries have copyright terms longer than 70 years: Mexico has 100 years, Jamaica has 95 years, Colombia has 80 years, and Guatemala and Samoa have 75 years. This image may not be in the public domain in these countries, which moreover do not implement the rule of the shorter term. Honduras has a general copyright term of 75 years, but it does implement the rule of the shorter term. Copyright may extend on works created by French who died for France in World War II (more information), Russians who served in the Eastern Front of World War II (known as the Great Patriotic War in Russia) and posthumously rehabilitated victims of Soviet repressions (more information).

Walther Flemming died in 1905. Copyright is expired.
Licence:
Public domain
Credit:
Zellsubstanz, Kern und Zelltheilung. Leipzig, Verlag von F.C.W. Vogel. Websource: [1]
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Wed, 06 Mar 2024 21:16:59 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Buněčné jádro

Jádro je organela eukaryotických buněk, v níž je uložena většina genetického materiálu (DNA) buňky. Jedná se o váček obalený dvěma buněčnými membránami, který má v průměru 5–10 mikrometrů. Uvnitř se nachází chromatin, tedy DNA a různé přidružené bílkoviny, ale i další struktury, kde probíhají různé enzymatické procesy související s DNA a RNA. .. pokračovat ve čtení

Polyténní chromozom

Polyténní chromozomy, resp. obří chromozomy jsou chromozomy, u nichž došlo k namnožení chromatid bez jejich následného rozpadu na jednotlivé jednochromatidové chromozomy. Výsledkem jsou neobvykle veliké a snadno pozorovatelné chromozomy, které jsou vděčným objektem pro pozorování ve středoškolských a vysokoškolských biologických praktikách, na nichž se studenti učí připravovat preparáty, pozorovat je a kreslit podle nich. .. pokračovat ve čtení