Potentilla arenaria-Darmstadt-2009-Thomas Huntke


Autor:
Thomas Huntke, Germany (the uploader). Contact through: http://www.huntke.de
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
667 x 1000 Pixel (888620 Bytes)
Popis:
Potentilla arenaria, Sand-Fingerkraut
Komentář k Licence:
w:cs:Creative Commons
uveďte autora zachovejte licenci
Dílo smíte:
  • šířit – kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnosti
  • upravovat – pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech
Za těchto podmínek:
  • uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.
  • zachovejte licenci – Pokud tento materiál jakkoliv upravíte, přepracujete nebo použijete ve svém díle, musíte své příspěvky šířit pod stejnou nebo slučitelnou licencí jako originál.
Licence:
Credit:
Vlastní dílo
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Sun, 04 Aug 2024 13:06:11 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Mochna písečná

Mochna písečná je nízká, žlutě kvetoucí bylina s plazivými odnožemi, díky kterým vytváří velké polštáře pokrývající souvislé plochy. Vyrůstá hlavně na světlých a sušších písčitých místech, jako jsou pastviny, lesostepi, písečné nebo skalnaté svahy, okraje cest i borových lesů. Je to druh ze širokého rodu mochna. .. pokračovat ve čtení

Hemrovy skály

Hemrovy skály tvoří v současnosti asi 100 metrů dlouhý nápadný členitý skalní masiv táhnoucí se od Butovické planiny až k silnici pod Novou Vsí. Severní, západní jakož i převážná část jižních svahů hřebene jsou ohraničeny ulicí Novoveská, která v místech úpatí hřebene vytváří nepravidelný oblouk o pomyslném poloměru asi 100 metrů. Tento pozůstatek vulkanických hornin pochází z jižního svahu tělesa silurské podmořské sopky, která se zde nacházela přibližně před 430 miliony let. Tato skalistá enkláva se rozkládá v severozápadním výběžku Prokopského údolí mezi Novou Vsí a Butovicemi; je součástí Přírodní rezervace (PR) Prokopské údolí; katastrálně spadá do území pražských Jinonic a svoje jméno získala podle někdejšího majitele blízkého statku. .. pokračovat ve čtení