Prisoners of War near Yokohama, Japan in August 1945 by US Navy aircraft from the USS Shangri-La - Aerial view of POW camp (BUMED 09-8667-1), U.S. Navy BUMED Library and Archives (5842509599) (cropped)


Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
5020 x 3764 Pixel (3487777 Bytes)
Popis:

Aerial view of POW camp (BUMED 09-8667-1), U.S. Navy BUMED Library and Archives

Description: "Surrender of Japan. Prisoner of war camp, in the Yokohama area, photographed from a USS Shangri-La plane in late 08/1945. Adolph Wessel Meyers, Chief Pharmacist's Mate. National Archives 80-G-332563."

Date: August 1945

Photo ID: BUMED 09-8667-1

Repository: U.S. Navy and BUMED Library and Archives

Rights: No known restrictions upon publication, physical copy retained by U.S. Navy BUMED Library and Archives. Publication and high resolution image requests should be directed to BUMED.
Licence:
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Thu, 15 Feb 2024 02:50:21 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Ochranný znak

Ochranné znaky, případně též rozlišovací znaky jsou v mezinárodním humanitárním právu znaky, které ve válečném konfliktu označují chráněné osoby a objekty, na něž je zapovězeno útočit. Přestože jejich základní význam lze shrnout jako „nestřílejte“ nebo „neútočte“, přesné podmínky se liší v závislosti na příslušném znamení a okolnostech jeho použití. Forma, tvar a barva těchto znaků jsou definovány příslušnými mezinárodními smlouvami. Obvykle je lze snadno nakreslit, aby i improvizované použití bylo co nejjednodušší, a byly vybrány tak, aby byli za všech okolností co nejvíce stručné, rozpoznatelné a viditelné. Používání ochranných značek je omezeno na ozbrojené konflikty a mají je používat pouze způsobilé organizace nebo skupiny k označení svých zaměstnanců, vozidel, budov a dalších objektů. Zneužití ochranných značek je porušením mezinárodního humanitárního práva a je trestné podle vnitrostátního práva všech zemí, které jsou smluvními stranami příslušných dohod. Například v ČR je možné za trestný čin Zneužití mezinárodně uznávaných a státních znaků uložit až výjimečný trest. .. pokračovat ve čtení