Samoyedic map XVII-XX


Autor:
Background map by user:fremantleboy, language map by Minami Himemiya
Přisuzování:
Obrázek je označen jako „Vyžadováno uvedení zdroje“ (Attribution Required), ale nebyly uvedeny žádné informace o přiřazení. Při použití šablony MediaWiki pro licence CC-BY byl pravděpodobně parametr atribuce vynechán. Autoři zde mohou najít příklad pro správné použití šablon.
Formát:
450 x 500 Pixel (36476 Bytes)
Popis:
The map of distribution of Samoyedic languages (red) in the XVII century (approximate; hatching) and in the end of XX century (continuous background).
Komentář k Licence:
w:cs:Creative Commons
uveďte autora
Tento soubor podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 2.5 Generic
Dílo smíte:
  • šířit – kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnosti
  • upravovat – pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech
Za těchto podmínek:
  • uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.
Licence:
Credit:

background: File:Map of Russian subjects recent.png;
data:

Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Fri, 23 Dec 2022 13:33:10 GMT


Relevantní články

Samojedské jazyky

Samojedské jazyky tvoří společně s ugrofinskými jazyky uralskou jazykovou rodinu. Dohromady jimi mluví zhruba 30 000 lidí na obou stranách Uralského pohoří, v nejsevernějších částech Eurasie. Vznikly z prasamojedského jazyka, který se okolo 1. století po Kristu rozpadl na samojedské jazyky severní a jižní. .. pokračovat ve čtení

Samojedské národy

Jako samojedské nebo samodijské národy se označuje skupina národů tradičně hovořících jazyky samojedské skupiny uralské jazykové rodiny. .. pokračovat ve čtení