• uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Sat, 24 Feb 2024 10:46:58 GMT

Relevantní obrázky

Relevantní články

Formule 1 v roce 2008

V pořadí 59. ročník Mistrovství světa jezdců Formule 1 a 50. ročník poháru konstruktérů. Začal 16. března prvním závodem na okruhu v Austrálii a skončí 2. listopadu v Brazílii. .. pokračovat ve čtení

McLaren MP4-30

McLaren MP4-30 je vůz formule 1 týmu McLaren Honda, který byl nasazený pro rok 2015. Vozidlo v této sezóně pilotovali Španěl Fernando Alonso a Brit Jenson Button. Monopost byl představen na trati při testech v Jerezu. Během předsezónních testů byl Fernando Alonso zraněn a pro první závod jej zastoupil Kevin Magnussen. Vůz dále testovali Stoffel Vandoorne a Oliver Turvey. .. pokračovat ve čtení

Grand Prix Malajsie 2008

Grand Prix Malajsie 2008 druhý závod 59. ročníku mistrovství světa vozů Formule 1, historicky již 787. grand prix, se uskutečnil na trati Sepang nedaleko města Kuala Lumpur. V dějišti Grand Prix Malajsie panovaly přímo tropické podmínky, teplota vzduchu byla 31 °C, teplota trati 45 °C a vlhkost 71 %. .. pokračovat ve čtení